Vilma Cibulková: Konečně jsem se naučila vařit podle receptů

Do seriálu Ohnivý kuře nastupuje další želízko v ohni, které si Prima pro jarní sezónu přichystala. V roli šéfkuchařky Johany Němcové se v Kuřeti zabydlí charismatická herečka Vilma Cibulková. Johana s sebou přivede i svého bratra Jiřího, kterého si s chutí zahraje Jiří Hána.

Kure_16_01_17_0452.JPG

Jak byste představila svou seriálovou postavu?
Můžu prozradit, že hlavní gros naší linie jsem já a bratr, a je s tím svázané naše nové angažmá v hotelu Grand, kde se nechám zaměstnat jako šéfkuchařka, a pak udělám všechno pro to, aby tam mohl být i můj bratr, na kterém jsem závislá a on zas na mně. Uvidíme, co bude dál, protože můj bratr mi dělá celoživotní potíže. Vymysleli jsme si fiktivní příběh, že jsme pravděpodobně z dětského domova, rodiče nám odešli velmi záhy, a já se o bratra starám jako o svého partnera. Na druhou stranu o něj mám strach, protože to není jednoduchá osobnost.

Kure_17_01_17_0818.JPG

V seriálu hrajete šéfkuchařku, takže se nabízí otázka, jaký je váš vztah k vaření a kulinářství?
Závidím Jakubovi a Honzovi, že před natáčením prošli kurzem, že se učili krájet cibuli a mrkev, a je to na obrazovce vidět, protože já za nimi neustále pokulhávám. Takže mě na place učí aspoň správně nakrájet tu mrkev, přestože se tvářím, že to umím desetkrát lépe než on. Ale musím na sebe prásknout, proč jsem ráda, že můžu být v Kuřeti, a to, že jsem se konečně naučila vařit podle receptů. Já mám hodně nápadů a vařím dobře, aspoň mi to moje okolí tvrdí, ale protože jsem zcestovalý člověk, tak jsem se upnula na asijskou kuchyni. Vím, že zajistí rychlé spalování, má svoje výhody, a navíc mi chutná. Ale ať se snažím uvařit sebelepší a rozmanitější jídlo, tak ve finále vždycky chutná stejně. Je tam kurkuma, kari, koriandr… Takže jsem uvítala pár receptů, které se netýkají mě a mého dílu, jako dítě je opisuji, pak si je zkouším doma, a za poslední tři měsíce jsem docela zaznamenala úspěch, co se týče mých uvařených a nabídnutých jídel.

Kure_20_03_17_1088 17-02-15Kure_recept_2159.JPG

Foto: TV Prima