Věštkyně Barbara Kočková prozradila, jak komunikovala se zemřelým strýcem

Audiokniha Tajemné příběhy Barbary Kočkové přináší třicet příběhů jedné z našich nejznámějších a nejlepších kartářek a věštkyň Barbary Kočkové. Příběhy ze své praxe vybrala přímo populární kartářka, na základě jejího vyprávění je napsal spisovatel Miroslav Graclík a načetla je bývalá moderátorka a zpěvačka Nicol Lenertová. Jak se vůbec stála Barbara Kočková věštkyní a kartářkou?

Mé jméno je Barbara Kočková a od dětství jsem vyrůstala v rodině, kde výklady karet, věštění z ruky, nebo výklady snů, byly naprosto normální a řekla bych, že to bylo součástí našeho každodenního rituálu.

Maminka vykládala karty celý život. Byla vyhlášenou kartářkou a mimo to mívala vidiny, které se vždy naplnily. Pamatuji si, že už jako dítě jsem na sobě poznávala, že mám schopnosti, které jsem si neuměla vysvětlit a popravdě mě ze začátku až děsily.

Někdy v mých devíti letech jsme s rodiči vycestovali na dovolenou do Maďarska a živě si pamatuji, že jen co jsme přijeli do neznámého městečka jsem rodičům popsala, že za vysokou zdí je na náměstí jezero s labutěmi. Pamatuji si to, jako by to bylo dnes. Táta na mě vyvalil oči, když přes tu vysokou zeď musel vysadit strejdu, který mu mou vidinu opravdu potvrdil. Roky letěly, já se vdala, narodily se mi tři děti. Co se však pro mě stalo takovou branou do cesty duchovní, bylo to, když za mnou přišel zemřelý strýc, který se mnou komunikoval. Bylo mi třiatřicet let, kdy mě něco podivného vzbudilo. Byla to nepopsatelná situace. Cítila jsem zvláštní energie, jako nikdy před tím.

Po chvíli, kdy mě něco donutilo vzbudit se a v posteli si sednout, se před mnou zjevil strýc. Nebylo tam jeho fyzické tělo, nýbrž astrální a éterické. Nikdy před tím a už ani nikdy potom jsem nezažila komunikaci pouze přenosem myšlenek. Zeptala jsem se ho, co se děje, co tam dělá. Odpověděl mi, že právě zemřel a že až přijde správná chvíle, mám říct jeho rodině, že smrtí život nekončí.

Povídám mu: „A proč nejdete, strejdo, to říct přímo jim?“ Odpověděl, že na to nejsou připraveni. A rozplynul se. Měla jsem úplně ztuhlé ruce, nedokázala jsem je ani zvednout. Jediné, co jsem dokázala, bylo podívat se na hodiny: byly přesně tři hodiny v noci.

Ráno volala jeho sestra, že strýc v noci ve tři hodiny zemřel.

Po této noci jsem si byla naprosto jistá, že mě Vesmír dal »Dar«, kterého musím využít k pomoci druhým lidem.

Věštěním budoucnosti se v podstatě zabývám od dětství, neboť se to v naší rodině dědí po ženské linii. Za dobu svého působení jsem zažila nespočet lidských příběhů. Některé mi však natolik utkvěly v hlavě, že bych se o ně s vámi ráda podělila, protože jsem přesvědčena, že by některým z vás mohly pomoci ve vašem životním rozhodování.

S láskou, úctou a pokorou Vaše Barbara Kočková

Cena CD-mp3: 199 Kč

 

Audioknihu můžete koupit zde:

 https://www.knihydobrovsky.cz/audiokniha/tajemne-pribehy-barbary-kockove-492632280

 

Foto: MV knihy