Věra Martinová vydává nové album a zpívá (alespoň) na Facebooku

Po dlouhých devíti letech vydává královna české country Věra Martinová úplně nové album Meritum. Dlouho očekávané album, které obsahuje jedenáct původních písní a jednu cover verzi, mají možnost koupit fanoušci na CD i v digitálních formátech již od 27. března. Mezi šitím roušek Věra natáčí doma s kytarou pro všechny fanoušky písničky na mobil a sdílí je na svém Facebooku. Alespoň touto cestou se snaží přinést radost v dnešní složité situaci a její fanoušci to velmi oceňují!

Věra k tomu říká: „Vážení a milí přátelé, každý z nás se snaží vyrovnat se současnou situací podle svých možností. Kromě šití roušek pro naši ordinaci jsem pro vás natočila několik videí s písničkami, které dobře znáte, ale také nové z právě vycházejícího alba Meritum. Je to album se dvanácti novinkami, na kterých se (kromě jedné cover verze) podíleli samí mladí autoři a já 😊

Je pravda, že album Meritum není zatím možné koupit v běžných obchodech či koncertech, ale již od 27. března si jej můžete objednat přes e-shop Supraphonline.cz, nejen jako CD, ale i ke stažení ve formátech MP3, FLAC a Hi-Res. Věřím, že dvanáct melodických písniček s krásnými texty vám alespoň trochu pomůže se odreagovat z této pro nás všechny složité situace!

Přeji vám pevné zdraví, hodně lásky, porozumění a příjemné s písničkami z alba Meritum.“

Plánované koncerty v rámci »narozeninového« turné se dle možností pořadatelů přesouvají na pozdější termíny.

Foto: Archiv Věry Martinové / Lenka Hatašová