Vaculík si hrál na Bonda a Kerestešová byla jeho bondgirl!

Herci Lukáš Vaculík a Andrea Kerestešová se na jeden den převtělili do postav Jamese Bonda a »bondgirl«. Jaký je jejich vztah k těmto hrdinům, s čím měla Andrea problém a kdy je Lukáš ochoten se svléknout?


Andrea Kerestešová se převtělila do bondgirl a spolu s kolegou Lukášem Vaculíkem předváděli situace jako vystřižené z filmů o nejproslulejším agentovi všech dob. Viseli na laně, proháněli se na motorkách, zahrávali si se zbraněmi… Nedělo se tak ovšem na žádném divokém večírku, ale na focení kalendáře.


Jak se Andree líbilo viset na zdi na laně ve velké večerní? „Tak na to jsem se těšila, mám totiž ráda výšky. Líbí se mi, když se můžu odpoutat od země. Tahle fotka se dělala až na konci, po třinácti hodinách focení. Tak jsem se aspoň měla na co těšit,“ usmívá se půvabná herečka.
Během focení kalendáře došlo k situaci, kdy Lukáše Vaculíka přemlouvali, aby na jednom ze snímků zapózoval svlečený do půl těla. „Myslíme tu horní půlku,“ vtipkoval fotogtaf. Lukáš nicméně nechtěl slyšet ani o té horní. Vzhledem k tomu, že hollywoodské hvězdy s odhazováním trička žádné velké štráchy nedělají, zeptali jsme se Lukáše, zda by se nesvlékl třeba ani ve filmu s Angelinou Jolie. Zahodil by raději takovou nabídku nebo své svršky? „Tak hlavně bych asi zahodil Angelinu,“ ventiloval herec svůj »obdiv« k manželce kolegy Pitta a poté se vyjádřil k pracovnímu svlékání: „Když to má opodstatnění, tak jsem se tomu nikdy nevyhýbal. Tady mi ale přišlo nepodstatné, jestli tam budu do půl těla nebo v kulichu.“


A protože focení probíhalo ve stylu Jamese Bonda. Chtěl by si Lukáš tohoto neohroženého agenta zahrát? „Přiznám se, že snad ani ne. Na bondovky jsem koukal spíš ze zajímavosti o ty technické věci nebo proto, že se točily i v Čechách, takže člověka zajímá, jestli tam neuvidí něco známého. Ale hrát Bonda opravdu není můj sen.“

Foto: Leco