Václav Noid Bárta se proměnil v šíleného rappera

Oblíbený detektivní seriál TV Prima V.I.P. vraždy je věrný svému názvu. Jeho další díl se nese v záři slavných osobností, jako jsou Iva Kubelková a zpěvák Václav Noid Bárta. Ten si užil roli rappera, který je obviněn z vraždy. K jeho image patří kožich, zlato na krku a krásné ženy, kdekoli se objeví – nepřipomíná vám někoho? Leoš Mareš a Rytmus by si Václava Noida Bártu neměli v dalším díle V.I.P. vražd rozhodně nechat ujít!

VIP vrazdy 6

Václav Noid Bárta ztvárňuje ve své seriálové postavě rappera, který je obviněn z vraždy. Ke zlatu na krku, kožichu a kráskám si v rámci své role zapálil dokonce i doutník, a to celý rok poté, co přestal kouřit. Byla to pro něho velká oběť? Jak si tedy natáčení užil?

VIP vrazdy 27

Jsem tu za rappera, který natáčí klip a je podezřelý z vraždy. Musím říct, že natáčení bylo moc příjemné. Cítil jsem se tu jako doma, protože hudba, natáčení videoklipů, mít kolem sebe štáb – to je můj denní chleba. Kostymérky mi připravily krásné řetězy a kožich, kterého jsem si v době natáčení seriálu užil dost, byl můj třetí. V tu dobu jsem totiž hrál i v muzikálu Madagaskar, kde jsem jako král Jelimán, a v dalším muzikálu Sestra v akci taky jeden leopardí kousek mám. Ještě chvíli a myslím, že ten čtvrtý kožich by mi snad i narostl. Nejvíc mě bavily momenty, kdy mi na place připravili krásné americké auto, které bylo pro tu chvíli moje. Byl jsem jako král…“

VIP vrazdy 22

Sledujte v sobotu na Primě další díl seriálu V.I.P. vraždy.

Foto: TV Prima