Trable se svatbou? Pecha se Sedlákovou se vezmu až v létě!

O ruku sice Peter Pecha Kateřinu Sedlákovou požádal loni přímo na Štědrý den, letošní Vánoce ale ještě jako manželé nestráví. Snoubenci totiž veselku naplánovali na nadcházející léto a kromě místa ještě nemají domluvené zhola nic. Inspiraci ale rozhodně mají kde čerpat. Již začátkem ledna se totiž společně zúčastni Svatebních dnů v Clarion Congress Hotelu v Praze, kde se budou moct inspirovat.

IMG_0143

Každá jiná nevěsta by měla už vymyšlený každý detail, to ale není případ herečky a zpěvačky Kateřiny Sedlákové. Ačkoliv se v České Miss umístila mezi šesti nejkrásnějšími dívkami, několik let se živila modelingem a dokonce vyhrála titul Miss International, za poslední rok, co se svatby týče, stihla domluvit jen termín a místo konání.

_MG_3303

Brát se budeme v létě a už víme místo. co se ale šatů a dalších doplňků týče, na to se chci vrhnout až na konci ledna,“ svěřila se Sedláková. Ta má od svého partnera ve všem volnou ruku. „Petr na to moc není, ale ani já nejsem typická nevěsta. Není to tak, že bych se na svatbu netěšila, ale ani nejsem typická nevěsta, která by plánovala věci už rok a půl dopředu. Jde mi hlavně o to, abychom byli spolu a užili si ten den s partou nejbližších,“ vysvětlila Kateřina, která účinkuje v rodinné show Tři oříšky pro Popelku, kde ztvárňuje roli nevlastní sestry Dory.

IMG_0142

Ta podle svých slov téměř neprožívá ani to, co bude mít na sobě. „Chtěla bych se cítit dobře, aby mě nic neškrtilo a neškrábalo,“ vyslovila doslova Popelkovské přání představitelka muzikálové Dory s tím, že na svatbě chce mít maximálně dvacet lidí a následně uspořádat párty se zbytkem přátel.

IMG_7335

Otázkou je, jak se jejich plány změní po 11. lednu, kdy v Clarion Congress Hotelu v Praze začíná již devátý ročník Svatebního veletrhu, kde se snoubenci představí v rolích modelů. Právě tam bude totiž na jednom místě přibližně 150 vystavovatelů, kteří chtějí přímo oslovit se svojí nabídkou budoucí novomanželé a Pecha se Sedlákovou tak mohou ještě své plány o skromné svatbě změnit.

Foto: Samui spa