Totálně nahá! Poznáte, která reportérka naservírovala kamerám svá prsa i pozadí?

Tohle tu ještě nebylo! Reportérka Top Staru na Primě Andrea Košťálová dokázala, že se toho nebojí. Poprvé v životě stála před kamerou pro nejnovější virální video Primy COOL a Skymaxe úplně nahá! Co se stalo? A Projde jí tohle u přítele Martina?

Kostalova 2
„Když mi kluci poprvé řekli, že by mě rádi do svého videa, tak jsem neváhala. Jsem pro každou srandu. Pak z nich ale vypadlo, že bych měla být v jednom záběru nahá, což už mi upřímně tak vtipné nepřišlo. Nakonec mě ale s tím, že to bude jen vteřinový záběr, kde nebude nic vidět, ukecali,“ směje se Andrea.
Jenže bylo! Stačil jeden vteřinový záběr pro nejnovější video Prima Cool a Skymaxe, který odhalil, že se Andrea může chlubit výstavním tělem a pozadím! „Stát nahá před kamerami, které budou za pár hodin vysílat obraz po celé republice, byl zvláštní pocit a docela adrenalin. Naštěstí jsme to natáčení utajili, takže kolegové nic netušili a nikdo mě tak skutečně nahou neviděl. Alespoň doufám,“ přeje si Andrea.

Kostalova 3
Přitom na zhruba dvouminutovém videu začíná vše nevinně, když za Andreou přijde do maskérny známý youtuber Skymax (Martin Třešňák) nabízí jí novou rtěnku s převratnou možností. Andrea si ji nanese na rty a pak si už jen užívá, že díky nové technologii můžou kluci měnit barvy rtěnky přímo z mobilu, zatímco ona nemusí hnout prstem. Pak jí ale na poslední chvíli volají z maskérny do studia a to je moment, kdy se něco zvrtne. Ozývá se její křik a najednou je vidět, že kluci místo barvy rtěnky pomocí mobilu změnili její oblečení a Andrea je ve studiu nahá!
Nebude teď žárlit její přítel Martin? „Abych řekla pravdu, tak jsem to doma zbytečně moc nerozmazávala. Jen jsem se tak meziřečí zmínila a teď jsem sama zvědavá na reakci na výsledek,“ směje se Andrea.

Celé video a další kousky Skymaxe uvidíte už teď na:

http://cool.iprima.cz/tema/skymax

nebo na facebooku Prima Cool: https://www.facebook.com/primacool/

Foto: TV Prima