Tohle vám zrychlí tep! Známá televizní moderátorka sexy jako nikdy předtím

Nikdy nebyla smyslnější! Moderátorka zpráv na Primě Gabriela Lašková pustila do světa video, ze kterého se tají dech. Vše začíná záběrem, kdy vychází ze sprchy zabalená jen v bílém ručníku. Pak chvíli relaxuje po koupeli a ukazuje své dokonalé křivky.

Gabi 1

Taky to tak máte? Dny, kdy si užíváte svou přirozenost a dny, kdy si připadáte jako smyslná diva? Vrrr ! A nebo dny jako je ten dnešní, kdy to můžu pořádně zkombinovat,“ napsala k videu. Gabriela Lašková patří k nejpopulárnějším tvářím Primy a jisté je, že takhle ji diváci zpráv určitě neznají.

Pondělí je nová neděle. Tak. A to dnešní je už od rána nabité energií! Taky to tak máte? Dny, kdy si užíváte svou přirozenost 💃a dny, kdy si připadáte jako smyslná diva? Vrrr 👄 ! A nebo dny jako je ten dnešní, kdy to můžu pořádně zkombinovat. (Zdravím Vás z focení! 🙋‍♀️) A teď to můžu vyjádřit prvním duálním parfémem Eve Duet, no už jsme o něm mluvili. A tady je slíbené video. A je opravdu boží! Teda parfém. Nemusím se pořád rozhodovat, jednoduše nechám rozhodnout své smysly a je to. "Šplích šplích"(Dost, že nás čekají volby, ne?) Takže dámy, pokud po Eve Duet toužíte, chcete kombinovat a tvořit své já, mrkňete na www.avon.cz! @avonczsk #budemeisoutezit #alepšt #eveduet #parfem #video #parfume #essencials #energy #naturel #feeling

A post shared by Gabriela Lašková (Krat.) (@gabrielalaskovaofficial) on

Gabi 3 Gabi 2

Foto: TV Prima