To musíte vidět! Hokejový mistr světa Červenka modelem!

Takhle rušno v showroomu značky Samina na pražském Smíchově ještě nebylo! Probíhalo tam focení nových tváří tohoto zdravého a ortopedického spánkového systému. Hokejový profesionál a reprezentant Roman Červenka, nejlepších střelec KHL a hokejový mistr světa 2010 spolu se svou přítelkyní, Českou Miss World 2010 Veronikou Machovou se stali tvářemi exkluzivní pražské prodejny špičkových luxusních postelových systémů firmy Samina.


„Zdravý a správný spánek je pro nás s Veronikou velmi důležitý,“ říká Roman Červenka a hned dodává: „Systém Samina jsem si pořídil po skončení sezóny KHL a od té doby jsem ráno čerstvější a odpočatější. Dokonce i teď, během náročného programu mé hokejové školy a přípravě na novou sezónu mě díky pružnému dvojitému ortopedickém roštu a správnému polštáři nebolela záda. A tak díky kvalitnímu odpočinku mohu druhý den podávat lepší výkony. Proto jsem se rozhodl, že si celý systém Samina objednám také do Omsku. A díky vlastní zkušenosti ho všem mohu jen doporučit.“ A půvabná Veronika jen přikyvuje. „Druhý den po přehlídkách jsem často necítila záda, ale od té doby, co zdravě spíme jsem ráno v pohodě. Určitě tomu přispívá i příjemné suché teplo zajištěné díky přikrývce a podložce plněné ovčí vlnou, kterou máme přes matraci.“


Spánek totiž hraje klíčovou roli pro zdravotní stav, dodává energii a ovlivňuje výkonnost pro další den. Četné studie prokázaly souvislost mezi zdravým spánkem a špičkovými výkony. Výběru roštu, matrace, přikrývky a polštáře se proto má věnovat zvýšená pozornost. Společnost Samina se již více než dvacet let věnuje vývoji produktů vycházejících z poslední poznatků spánkové medicíny a dodržujících zásady takzvaného bioenergetického spánku. Veškeré použité materiály jsou přírodní a zpracovávají se ručně.


V současné době nabízí ucelený sortiment vhodný k optimální regeneraci celého těla. O tom, že Samina pojímá spánek komplexně, svědčí i její nejnovější produkt. Vedle ortopedického pohodlí totiž zajišťuje díky speciální podložce Lokosana s bio-magnety a stříbrnými vlákny také ochranu před elektrosmogem a patogenními zónami. Spánkové systémy Samina, se hodí prakticky pro každý rám postele a tak na ně v současné době sází již více než sto tisíc spokojených zákazníků po celém světě.


A na čem a jak tedy spí Roman Červenka? „Dvojité pružné lamelové rošty, vyrobené z nejkvalitnějšího dřeva jasanu, reagují na sebemenší pohyb těla a navíc se dají doplnit přídavnými díly umožňujícími nastavení nejpohodlnější polohy. Vysoce elastické matrace pouze z přírodního kaučuku zaručuje komfortní spánek. Těžší partie se vnoří do matrace, ale krk a šíje zůstávají aktivně podpírány, takže se udrží přirozené esovité zakřivení páteře. Podložky a přikrývky jsou vyrobeny z ovčí vlny, která zajišťuje optimální klima na lůžku a navíc absorbuje vlhkost, takže působí i proti roztočům. V široké nabídce polštářů se najde tvar pro každou krční páteř. Velmi žádaný je také model speciálně uzpůsobený kojícím ženám, který poskytuje ideální oporu při ležení na boku,“ prozrazuje Petr Míka, majitel showroomu Samina.


Produkty Samina jsou prvotřídní kvality zaručující opravdu dokonalý a ortopedicky správný spánek. Další jejich velkou výhodu, je používání jen těch nejkvalitnějších materiálů, které Samině umožňují poskytnout na své výrobky až doživotní záruku. Zákazníkům tak odpadne nutnost opakované investice do kompletního spánkového systému během dalších let. Standardní dodací lhůta je pouze několik dní a v případě nestandardních požadavků maximálně dva týdny. Samina klade důraz na individuální přístup a bezplatné poradenství.


První obchod Samina v České republice otevřel 18. listopadu 2010 bývalý profesionální hráč ledního hokeje Petr Míka. „V roce 2006 jsem měl hokejové angažmá ve Feldkirchu a Samina byla jedna z firem, která sponzorovala a stále ještě sponzoruje zdejší klub. Prostředí Alp a přístup lidi ve Voralbergsku mi učarovaly, že se mi ani nechtělo domů. Příroda, čistota a životní styl byl zcela odlišný než v Praze. Měl jsem možnost hrát a žít i v jiných zemích jako například v USA, Kanadě, Německu, ale nic takového jsem do té doby nezažil,“ vzpomíná Petr Míka jak se k produktům Samina dostal.


A když v létě 2010 zvažoval ukončení aktivní kariéry profesionálního hokejisty, naskytla se mu možnost získat výhradní zastoupení firmy Samina pro Českou republiku a nezaváhal. „V tu chvíli mi to přišlo jako správně načasovaný osud. Možnost lidem doma v Praze a v České republice vůbec ukázat, jak lze díky produktům Samina řešit stres, poruchy spánku a bolesti zad. Věřím, že v současné na výkony zaměřené době oslovíme řadu klientů, neboť zdravý spánek má největší vliv na naše blaho a naše zdraví. Zdravý spánek je opravdu nad zlato,“ dodává Petr Míka.

Více informací: www.samina-praha.cz

Foto: Samina