To byl náš hit s Heidi, Davidem a Kotvaldem podlehl rytmu disca!

Hudební show To byl náš hit se v pondělí rozvlnila v rytmu disca. Heidi Janků a Petr Kotvald zpívali naplno jako v osmdesátých letech a nikoho nepřekvapilo, když titul diskotékového krále obhájil Michal David. Jeho hit Největší z nálezů a ztrát za sebou nechal i zahraniční vypalovačky. Jedna z Davidových nejsilnějších písní tentokrát zazněla v podání Martiny Balogové a přítomný David na její adresu nešetřil superlativy. „Martina byla naprosto senzační! Kdyby to navíc zpívala v angličtině, Celine Dion by mohla jít někam kukat,“ vtipkoval hitmaker.


Tornero, Discohrátky, Hodina H, Je v tahu, I Will Survive, Blame It On The Boogie – i tyhle nezapomenutelné hity v pondělí roztančily publikum. A bodovaly hlavně ty české. V závěsu za Martinou Balogovou zůstal Petr Kotvald s peckou Je v tahu, třetí skončila Ilona Csáková s hitem Tornero.


Ilona Csáková navíc prozradila, jak to má s tancem: „Tancuju opravdu ráda, i když to tak moc nevypadá,“ zhodnotila svoji, pro ni tak typickou, choreografii. „Diskoték jsem si kdysi užila až až, teď už pořádáme mejdany jenom u nás doma v obýváku,“ dodala se smíchem Ilona, která je pravděpodobně v očekávání svého druhého potomka.


Také Heidi Janků zapátrala v paměti a zavzpomínala na své mládí: „Zažila ještě ty diskotéky, kterým se říkalo »čaje«. Já na to nevypadám, ale pamatuju hodně,“ neztrácí humor zpěvačka, která v listopadu oslaví padesátiny.

Jednoznačně nejvíc ale šokoval Roman Vojtek. Tentokrát svým zevnějškem. Vystylizován po vzoru Boney M vyšvihl hit Marie Rottrové Hodina H. Svůj outfit si nemohl vynachválit. „Miluju tyhle gatě a elastické body se zapínáním dole. Nechal jsem si dnes dokonce oholit i záda, aby bylo na paruku,“ prozradil pikantnosti z příprav na svůj velký večer Roman Vojtek. Disco-hity zazpívali také Monika Bagárová, Jan Maxián a Petr Kotvald.


Další přímý přenos hudební show To byl náš hit, kterou i v druhé sezóně moderuje Petr Vondráček, se z obrazovky TV Barrandov ohlásí opět v pondělí 27. února 2012 večer. Zpívat se budou nejsilnější rockové balady a mimo Aleše Brichty nebo Petry Janů přijede zazpívat hit Beatles Hey Jude, který u nás proslavila Marta Kubišová, Tanja, která nyní žije v Řecku.

Foto: TV Barrandov