Thom Artway má nový klip! Jak se vám líbí?

Thom Artway představuje své druhé album s názvem All I Know na klubovém turné po celé republice. Sérii koncertů doprovází nový videoklip k písničce Sleeping Next To You.

cover_audiokniha_CD_Robin

Thom Artway na desce All I Know úspěšně navázal na kritikou ceněné debutové album Hedgehog (2016). Jeho nová deska přináší posun od intimní atmosféry k energičtějším a zvukově bohatším skladbám. Tuto charakteristiku potvrzuje i druhý singl Sleeping Next to You. „Píseň je jakýmsi přáním a zároveň touhou být s člověkem, vedle kterého se chci každé ráno probouzet,“ říká Thom Artway a dodává: „Sleeping Next to You jsme natočili v Sono studiu a produkce se ujal Pavel Karlík s Lukášem Chromkem. Skladba je v rychlém tempu a náladou a textem je zatím nejveselejším kouskem, jaký jsem doposud napsal.“

Thom Artway_Brighton2018

Videoklip ke skladbě Sleeping Next to You se natáčel v londýnském YouTube Space studiu za využití zeleného plátna a prvotřídní techniky, další fáze pak probíhala zpět v České republice. O realizaci se postaral grafik a ilustrátor yVans ve spolupráci s kreativním studiem Morning Pug. Video tvoří rozpohybované koláže, objekty a místa, do jejichž prostředí je zasazen příběh celé písně. Thom Artway zde figuruje jako průvodce imaginárním světem, ve kterém žijí dvě zamilované entity symbolizované stylizovanými lidskými postavami. Mezinárodní premiéra videa proběhla 4. října na serveru prestižního anglického magazínu Clash.

D_FIN.eps

V rámci podzimního turné All I Know, zazní nejen Sleeping Next to You, ale i většina písní z nového alba. Koncertní křty jsou v plánu rovnou tři – v Praze, Brně a Uherském Brodě. První je na seznamu pražský Palác Akropolis, kde bude 7.11. hostem zpěvačka Lenny a v premiéře zde zazní i společný duet Chasing the Wires. Thoma na pódiu doprovodí také krásná cellistka Terezie Kovalová. Druhý křest proběhne 21.11. v brněnském Kabinetu Múz za přítomnosti maďarské kapely Vera Jonas Experiment a třetí se koná v pátek 30. 11. v uherskobrodském Kině Máj.

Zde se můžete podívat na klip k písni Sleeping Next to You:

https://youtu.be/a4C_ml2e8n8

Turné All I Know:

5. 10. – Polička – Divadelní klub, sólo

10. 10. – Plzeň – Anděl café

23. 10. – Liberec – Experimentální studio, sólo

26. 10. – Trhové Sviny – MKS

7. 11. – Praha – Palác Akropolis – křest alba, host Lenny a Terezie Kovalová

21. 11. – Brno – Kabinet múz – křest alba, s Vera Jonas Experiment (HU)

22. 11. – Olomouc – Kino Metropol, s Davidem Stypkou

23. 11. – Ostrava – Cooltour

29. 11. – Kladno – Dundee Jam

30. 11. – Uherský Brod – Kino Máj – křest alba

7. 12. – Litvínov – Citadela, sólo

15. 12. – Rožnov pod Radhoštěm – TKA, sólo

Více infa: www.thomartway.com

Facebook: https://www.facebook.com/thomartway/

Foto: Warner Music / Michal Augustini