Tereza Mašková vydává album s písněmi ze SuperStar. Podívejte se na její nový klip

Tereza Mašková právě vydala album s písněmi, se kterými vystupovala v letošním ročníku SuperStar. Soutěž vyhrála, aktuálně absolvovala další a k tomu stihla natočit novinkovou píseň New Me a k ní pohádkový klip. Za pouhý den nasbíral přes 200 tisíc zhlédnutí.

0190295524845 Maskova, Tereza - SuperStar2018

Tereza Mašková zaujala diváky televizní soutěže především svým hlasovým rozsahem. Kolekce písní, kterými kolo od kola přesvědčovala porotu, nyní vychází na albu i v digitální podobě. Doplňují je dvě skladby, jež si Tereza zazpívala v televizní show Tvoje tvář má známý hlas, která o tomto víkendu skončila.

Souběžně s televizním finále mladá zpěvačka představila svůj první videoklip. Skladbu New Me speciálně pro ni napsal anglicko-slovenský tým autorů. „New Me má pro mě osobně velmi důležité poselství a já doufám, že se ho podaří předat i mým fanouškům. Věřím, že se jim klip bude líbit. Produkce byla velkolepá. Natáčeli jsme ho s týmem profesionálů, kteří odvedli výbornou práci,“ říká ke klipu Tereza Mašková.

Tereza 2

Kdo je Tereza Mašková?

Zpěvačka Tereza Mašková tíhla ke zpěvu již od útlého věku, kdy působila ve sboru. Po ZUŠ absolvovala Konzervatoř Jaroslava Ježka. V 18 letech se zúčastnila celosvětové soutěže World Championships of Performing Arts, v níž zvítězila v kategorii Muzikál. V minulosti se objevila také v soutěži Česko Slovensko má talent.

TerezaMaskova_web-36_autor_Michala Rusaňuková

Zde se můžete podívat na klip New Me:

https://youtu.be/I-l7qdrdWzo

 

Album Tereza Mašková SuperStar poslouchejte / stahujte:

https://WMCZ.lnk.to/TerezaMaskovaVitezSuperstar2018

https://www.instagram.com/terezaa.maskova/

 

Foto: Warner Music / Lenka Hatašová, Michala Rosaňuková