Tereza Brodská vyhlásila boj rakovině!

Již podruhé je televize Nova hlavním mediálním partnerem Avon Pochodu proti rakovině prsu, který letos odstartuje 11. června ve 12 hodin z pražského Staroměstského náměstí. Do čela ambassadorek akce se opět postaví dvě populární tváře TV Nova – moderátorka Televizních novin Lucie Borhyová a jedna z hlavních hereckých osobností denního seriálu Ulice Tereza Brodská.


Třetím rokem spolupracuje televize Nova s akcí Avon Pochod proti rakovině prsu a podruhé je letos jejím hlavním mediálním partnerem. Druhou červnovou sobotu si v rámci Pochodu obléknou tisíce lidí charitativní trička, vyjdou do ulic, a podpoří tak boj proti zákeřné rakovině prsu. „Televize Nova se ráda připojuje k projektům, které mají sílu poukázat na určitý problém a které mají sílu něco změnit. Proto již druhým rokem podpoříme tuto výjimečnou akci prostřednictvím dvou krásných žen, které TV Nova reprezentují – Lucie Borhyové a Terezy Brodské,“ říká generální ředitel TV Nova Jan Andruško.

Tento výjimečný počin v oblasti prevence rakoviny prsu přišly na dnešní tiskovou konferenci podpořit i zástupci dalších pořadů TV Nova – Šárka Ulrychová ze seriálu Ulice a finalisté Česko Slovenské SuperStar.
Ke dvěma ambassadorkám, reprezentujícím TV Nova, se i tentokrát přidá dalších osm populárních dam – Monika Absolonová, Simona Stašová, Aňa Geislerová, Táňa Vilhelmová, Martha Issová, Lenka Termerová, Dara Dolina a Mahulena Bočanová. Letošní ročník Avon Pochodu odstartuje 11. června ve 12 hodin z pražského Staroměstského náměstí. Vstupenkou je speciální tričko, které zdobí nápis: JDU. Novinkou letošního ročníku budou speciální hole pro tzv. nordic walking s pochodovým logem, které jsou uváděny na trh při příležitosti letošního ročníku Avon Pochodu.
Cílem Pochodu jsou již tradičně Žluté lázně, kde bude návštěvníky čekat řada doprovodných akcí i skvělý program, jehož zlatým hřebem budou vystoupení skupin Čechomor a David Koller a Band.

Foto: TV Nova