Těhotná moderátorka už vybírá pokojíček a přibrala šest kilo!

Září štěstím! Moderátorka zpráv na Primě Gabriela Lašková je na konci sedmého měsíce těhotenství. Chlapeček se má narodit v polovině března a hvězda Primy proto vyrazila do speciálního dětského obchodu v pražských Štěrboholech na obhlídku, aby si vybrala, jak zařídí pokojíček.

FRH_5591

Na konci sedmého měsíce těhotenství už přišel ten správný čas pořídit postupně vše potřebné pro miminko. Nejvíc jsem se těšila na vybavování dětského pokojíčku, inspiraci jsem hledala snad od doby, co jsem věděla, že čekáme chlapečka,“ prozradila Lašková.

FRH_5529

V pražském obchodním centru ale nastávající maminka vyzkoušela i oblečení, postýlku nebo botičky. Strašně jsme si přáli vybavit mu parádní pokoj, který se obejde bez roztomilých mašlí a pestrobarevných doplňků. A nakonec jsem objevila ráj pro miminka, nebo spíše budoucí rodiče, kterým je PrestigeBaby. Myslím, že se nám podařilo vybrat opravdu nádherný nábytek a tolik krásných doplňků, že už se nemůžu dočkat, až mu pokojíček sestavíme a připravíme se vším všudy,“ směje se Lašková.

FRH_5586

Pak už můžeme s nadšením očekávat den, kdy si ho do poprvé přivezeme domů,“ těší se Gabriela s tím, že se má chlapeček narodit v březnu.

FRH_5570

Foto: TV Prima / Prestige Baby