Takto si syn Petra Rychlého užívá na líbánkách v Benátkách

Dobrých zpráv není nikdy dost! Syn Petra Rychlého, herec Ondřej Rychlý si řekl ano s herečkou Terezou Krippnerovou. A po svatbě vyrazili na líbánky. Herečku Terezu Krippnerovou – ehm nyní už vlastně Rychlou – kterou budete moci v kinech vidět již od 20. října ve vztahové komedii Za vším hledej ženu.

„Jsme spolu šťastní, a tak jsme si řekli, že poprosíme paní farářku Evu Šormovou, aby nám vztah požehnala,“ říká Tereza, která má s Ondřejem již dvě děti – tříletého Tobiáše a dceru Františku, která se narodila začátkem února. Herecký klan Rychlých se tedy úspěšně rozšiřuje a dědeček Petr Rychlý nemůže být šťastnější. Svatba proběhla v úzkém kruhu rodiny a přátel v Holyňské stodole na okraji Prahy a povedla se přesně tak, jak si ji novomanželé vysnili. Nevěsta a ženich se dokonce ujali i hudebního vystoupení. Tereza je totiž nejen herečkou, ale taktéž i zpěvačkou, což do porodu dcery Františky dokazovala například na prknech Městských divadel pražských. A chystá se to zúročit i po boku svého novomanžela.

„Teď si užíváme líbánky v Benátkách. A až se vrátíme, máme před sebou další společný krok. Na podzim vydáváme naši první společnou píseň a za ní budou hned další, a tak postupně vznikne naše rodinné album Měsíční úžeh. Na svatbě jsme si i pár písniček společně zazpívali,“ vzpomíná na krásné chvíle Tereza, která je nyní s Ondřejem na líbánkách v italských Benátkách. Odpočinek je opravdu třeba, protože ji po návratu čeká spousta povinností ohledně jejího velkého filmového debutu ve vztahové komedii Za vším hledej ženu.

„Tereza byla obsazena jako úplně poslední. Všechny postavy už měly své představitele, jen u postavy Marty, nejlepší kamarádky hlavní hrdinky, která je v celém příběhu nejzábavnější, jsem dlouho váhal. Tereza ale na konkurzu tak zazářila, a na place posléze jakbysmet, že nikdo nechtěl věřit, že se jedná o její první větší roli ve filmu. Diváci se mají od 20. října v kinech opravdu na co těšit,“ vychvaluje Terezu režisér Miloslav Šmídmajer.

„Ve filmu moje postava Marta říká: »Někdy manželství není šťastný konec, ale jenom konec«. Tak doufám, že se nám to nestane. My s Ondrou věříme spíš v přítomný okamžik, a tak si celý vztah říkáme: Tak jsme spolu čtrnáct dní a zkusíme ještě dalších čtrnáct dní. A zatím tahle taktika funguje,“ dodává se smíchem Tereza.

„Jsme s Ondřej Rychlý SVOJI. Děkujeme naší báječné rodině a nejbližším přátelům, že u toho byli s námi. A paní farářce Evě Šormové za její požehnání. A já děkuji Ondrášku Tobě, že jsi tak skvělej muž a veškerý vyšší moci, že se naše životy mohly protnout. To je doják!“ sdílela Tereza na svých sociálních sítích.

Info o filmu Za vším hledej ženu:
Tři kamarádky, tři osudy. Krásná Alex, sympatická Marta a svéhlavá Irena. Tři naprosto jiné příběhy a jiný pohled na život. Přesto je mezi nimi to nejpevnější pouto, které nic nemůže přetrhnout. Ani muž.
Každá z nich má sen. Irena touží to vlastním domě a tomu podřizuje vše. Marta touží po moderování v rádiu, ale je lékárnice, která si strašně moc chce povídat s lidmi. A Alex? Ta neprožívá zrovna šťastné období s přítelem. Chtěla by normální vztah s bezva mužským… Jenže se bezhlavě a vášnivě zamiluje do o dost staršího, avšak velice charismatického šéfa velké nadnárodní firmy. Podlehne jeho šarmu, ovšem brzy narazí na jeho tvrdou slupku. V tu chvíli přicházejí na pomoc kamarádky a vymyslí na Alberta past, do které se postupně chytá… ovšem osud si občas se vztahy zahrává a přináší překvapení. Když příběh spěje k happy endu, zasáhne osud…
Osobitá vztahová komedie, která nabízí velké herecké příležitosti pro tři skvělé herečky, a také mnoho slovního i situačního humoru.

Ve filmu hrají: Hana Vagnerová, Tereza Krippnerová, Betka Staňková, Marek Němec, Zlata Adamovská, Daniela Kolářová, Igor Orozovič, Jiří Vyorálek, Albert Čuba, Vladimír Polák, Zuzana Pillman, Marie Viková…

Foto: TV Prima