Takto se těhotná Eva Perkausová rozloučila s Romanem Šebrlem a Hlavními zprávami

Se slzami v očích se dnes po čtyřech letech rozloučila Eva Hecko Perkausová s moderováním večerních zpráv na Primě a CNN Prima NEWS. Důvod, pro který se divákům na čas ztratí z obrazovek, ale nemůže být krásnější. Těhotná moderátorka dojemně poděkovala divákům i svému kolegovi Romanovi Šebrlemu. Ten jí přímo ve vysílání předal květinu. Co s ním ale teď bude? 

Dnes naposledy viděli diváci hlavní zpravodajské relace na Primě a CNN Prima NEWS těhotnou Evu Hecko Perkausovou po boku Romana Šebrleho. Odteď ji čekají mateřské povinnosti. „Je na čase se rozloučit, nerada bych porodila v přímém přenosu,“ smála se ještě před pár dny krásná moderátorka.

Dnes však slzy smíchu vystřídalo spíš dojetí. „Musím říct, že dnes to bylo v práci docela dojemné. Kolegové se za mnou zastavovali a přáli mně i rodině hodně zdraví a energie do dalších týdnů. Já se budu na návrat, na všechny kolegy a celý tým opravdu moc těšit. Budu sice v nové roli, ale věřím, že mi zůstane stejné pracovní nasazení,“ přeje si moderátorka.

Jak přesně to bude s jejím návratem na obrazovku, ale zatím netuší. „Plánuji se vrátit hned, jak to bude možné a okolnosti mi to dovolí,“ uvažuje Eva Hecko Perkausová.

Brzký návrat a především zdravé a šťastné miminko popřál své kolegyni i moderátor Roman Šebrle. „Moderování ve třech nám šlo hezky, byl bych rád, kdyby nám tady malý Hecko dělal brzy dohled. Ale tyhle úvahy jsou asi trochu předčasné. Hlavní je, aby byli oba v pořádku,“ sdělil Roman Šebrle.

Jaká televizní budoucnost na něj po odchodu Evy na mateřskou dovolenou nyní čeká? „Pochopitelně jsme to diskutovali a pro Romana Šebrleho máme atraktivní řešení. Roman už ho ví, brzy ho řekneme i našim divákům,“ uvedl šéfredaktor CNN Prima NEWS Pavel Štrunc.

Foto: TV Prima