Ta sedla! Dana Morávková vlepila facku své sokyni a rázem je hrdinkou sociálních sítí

V Ordinaci v růžové zahradě 2 se právě odehrává jedno z největších dramat v její téměř dvacetileté historii! Zdena Suchá (Dana Morávková) odhalila další nevěru svého manžela Davida (Jan Čenský), který ji tentokrát, po tolika letech, podvádí s jejich společnou kolegyní Valerií (Veronika Lapková).

Mnozí diváci jistě čekali, že se v tu chvíli Zdena promění v hromádku neštěstí, bude plakat v koutě a litovat se. Stal se však naprostý opak. Při prvním setkání po odhalení, kdy se navíc ještě Valerie tváří jako její velká kamarádka, se Zdena nerozpakuje a v recepci nemocnice za zvědavého dohledu personálu i pacientů ji jednu vrazí. Nepadne jediné slovo, jen ta rázná facka. Políček, který si Valerie za rámeček rozhodně nedá!

„Za všechny podváděné ženy! #bohynepomsty Pomsta není sladká, ale Suchá,“ zavtipkovala Dana Morávková na svém Instagramu a z videa se rázem stal hit, který si na sociálních sítích již žije vlastním životem. Nejen díky údernosti facky, ale i proto, jak skvěle je od obou hereček zahraná. Dana i Veronika ji herecky propracovaly do nejmenších detailů, což nadšení fanoušci Ordinace v komentářích náležitě oceňují.

Ovšem to není vše! Již v dalším díle, který bude na Voyo k dispozici od pondělí 27. listopadu, Zdena vykáže Valerii z nemocničního pokoje, kde momentálně leží syn Suchých Tonda tak, že ji málem nebudou stačit dveře.

„Pokud někdo čekal chudinku, co se z manželovy nevěry sesype, pěkně se ve Zdeně zmýlil. Jsem ráda, že ji scenáristé napsali jako ženu zcela současnou, silnou a samostatnou, která ví, že manželovými zálety život rozhodně nekončí a že je někdy místo do nekonečna prodlužovaných dramat lepší přikročit k údernému činu. Facka to ale byla samozřejmě herecká, Veronice se žádné tělesné újmy ode mě nedostalo. Aspoň doufám,“ směje se Dana. A dodává: „Tím to ale nekončí, diváci Ordinace se od Zdeny dočkají ještě nejednoho překvapení. Nejsilnějším spojencem jí v nich i v běžném životě bude její syn Tonda ve fantastickém podání Tomase Seana Pšeničky.“

Foto: TV Nova