Ta mlaskla! Podívejte se na líbačku Hádka s Vilhelmovou!

Táňa Vilhelmová a Kryštof Hádek byli zachyceni fotografy a kameramany v žižkovských ateliérech VAC, kde spolu strávili celý den i část noci. Nešlo však o žádné skandální setkání, ale o natáčení nových spotů, kde společně podporují Českého lva a známou minerálku. Přesto nakonec došlo i na líbání…

Každým rokem se na našich televizních obrazovkách objevuje nová herecká dvojice, která vystupuje ve vtipných spotech propagujících spojení Českého lva a minerální vody Magnesia. V letech minulých jsme se setkávali například s dvojicí Pavel Liška a Ivana Chýlková nebo třeba Jiří Macháček a Jan Budař, jejichž hlášky se staly legendárními a lidé si je sdělovali místo pozdravu.
Táňa s Kryštofem však zašli ještě dál! Nikdo z minulých protagonistů zatím před kamerou nevystřihl tak vášnivý polibek jako právě oni dva. Naštěstí pro Vojtu Dyka polibek nebyl úplně spontánní. Táně totiž líbání s Kryštofem nadiktoval režisér Petr Čtvrtníček. Nikdo by ale neuvěřil, že byl polibek daný scénářem. Herci se na sebe vášnivě vrhli a polibek tak vypadal naprosto věrohodně. Oba dva herci svůj herecký talent prostě nezapřou.

Na jejich vášnivý polibek se můžete podívat zde:

Foto: IMAGE CZ