SuperStar Šmajda fotí nahotinky! Pro titulku Playboye mu pózovala překrásná Mirka Pikolová

Právě vyšel srpnový Playboy, na jehož titulní straně pózuje vícemiss soutěže krásy Miss Czech Republic, tanečnice, modelka a především krásná a charismatická žena, Mirka Pikolová. Pro Playboy nafotila provokující snímky pod vedením zpěváka, skladatele a textaře Mira Šmajdy.

Znalci ženské krásy obdivovaná Mirka Pikolová je třetí vicemiss soutěže krásy Miss Czech Republic z roku 2019. Je též vyhledávanou tanečnicí, modelkou a výraznou účastnicí reality show Love Island.

Mirka pro Playboy nafotila snímky odvážnější než kdykoliv jindy. „Když jsme jí představili koncept focení na střeše v centru Prahy, okamžitě byla pro,“ píše se v tiskové zprávě Playboye. Během dvou dnů vznikly pod taktovkou finalisty pěvecké reality SuperStar a fotografa Mira Šmajdy snímky s podtitulem Kočka na rozpálené střeše. Do hry se tak dostalo nejen zlatavé kolo zapadajícího slunce, ale třeba svazky kabelů. A samozřejmě svůdné křivky šarmantní Mirky Pikolové.

„Fotit na střeše bylo pro mě výzvou, protože trpím závratěmi z výšek. A i přesto to byl pro mě velký zážitek. Chvílemi bylo focení opravdu náročné. Vysoké teploty střídal chlad noci. Zažila jsem i letní bouřku,“ řekla Mirka a dodala: „S výsledkem jsem nadmíru spokojená a věřím, že snímky osloví nejednoho čtenáře.“ Při pohledu na fotky v pictorialu nelze než konstatovat, že Mirčiny křivky jsou zkrátka dokonalé. V některých proporcích jsou dokonce více ženské, než například u jiné krásné brunetky, která byla nedávno na stránkách Playboye Karoliny Huvarové, profesionální fitness trenérky.

Srpnové vydání Playboye dále nabízí velký exkluzivní rozhovor s Ivanou Belákovou – slovenskou tatérkou. Na dvacet otázek odpovídá Václav Varaďa – čerstvý držitel titulu Trenér roku, který se neotáčí zpět. Playboy, to jsou krásné ženy a chytré články. Srpnové číslo Playboye je v prodeji od 21. července 2022.

Více infa: www.playboy.cz

 

Foto: Playboy / Miro Šmajda, Petr Mihle