Stanley Bradley: Věštit může každý z nás!

Již staří filozofové tvrdili, že naučíme–li se ovládat sami sebe, teprve pak poznáme, jací doopravdy jsme. „Rovněž zjistíme, jak uvolnit své skryté schopnosti a porozumíme i svým psychickým silám. Funguje to i obráceně: naučíme-li se objevovat své skryté schopnosti, porozumíme-li svým psychickým silám, urychlí se cesta za naším cílem – poznání sebe sama,“ tvrdí nejznámější český psychotronik a vizionář Stanley Bradley.


Má to ale jeden háček. Jde o to říci si: „Ano, chci se naučit používat své schopnosti v plné míře.“ Rozhodnout se je první krok, při dalších krocích nám může být průvodcem Lexikon moderní psychotroniky. „Tato série DVD naučí člověka odhalit v sobě schopnosti věštců, jasnovidců, léčitelů a vizionářů. Teprve pak můžeme plnohodnotně umět ovládat sebe, vědomě řídit svůj život a správně se rozhodovat,“ dodal Stanley Bradley, autor lexikonu, který rozdělil na pět samostatně prodejných DVD. Pojďme si je nyní postupně představit:

Pokladnice schopností a energie – Umění relaxace, meditace
První DVD obsahuje spoustu praktických rad a návodů. Unikátní metoda nás – během 75 minut – naučí, jak využít a zlepšit svoji intuici, získat energii a umět odpočívat. Naučíme se například vstupovat do nižší hladiny vědomí. Ta nás spojuje s naším nevědomím, které obsahuje všechny informace ze života našeho i ostatních lidí, a to jak z minulosti, tak i z budoucnosti, jež teprve nastane. Všichni věštci, léčitelé, ale například i vědci – zkrátka ti, kteří překračují hranice běžného poznání, prochází tímto stavem. Ten dokonale probouzí intuici. Mimo jiné se nám otevře možnost věštit, diagnostikovat nemoci a určit možnosti jejich léčby.
Naše minulost může být zatížena našimi nedobrými skutky, na které jsme možná zapomněli, ale které jsou v našem nevědomí stále živé. Mohou to být i činy našich předků, které se přenášejí z generace na generaci v rodinných vzorcích chování, či v paměti buněk. Tyto střípky minulosti zasahují nejen do našich životů, ale i do naší práce s podvědomím a intuicí. Na DVD proto najdeme rituály, které nám pomohou oprostit se od tohoto zatížení a vyčistí naše vzpomínky.
Relaxace je dalším způsobem, jak si ulevit od napětí, jež často vzniká z nevědomých procesů. Naučit se kvalitně relaxovat je někdy stejně obtížné jako kvalitně pracovat. DVD zahrnuje i snadnou a účinnou dechovou techniku, s níž se relaxace stává jednoduchou záležitostí.

Pohled do budoucnosti – Umění věštit
„Pokud máte obavu, zda věštecké, či léčitelské schopnosti máte, odpověď je jednoduchá: Koho to zajímá, ten ty schopnosti má. V minulosti je budoucnost, v budoucnosti minulost. Pomocí DVD se naučíte nahlížet do obojího, a tím zviditelnit neviditelné překážky na cestě životem. Budete schopni odhalit síly, jež vám brání ve splnění snů. Naučíte se pojmenovat příčinu a záhy odstranit důsledek. Dozvíte se, jak v sobě probouzet jasnovidné schopnosti a rozvíjet je,“ říká Bradley.
„S pomocí věštby můžeme zjistit, jaké máme zvolit oblečení, abychom upoutali objekt našeho zájmu. Můžeme určit den a hodinu, kdy dojde k početí. Můžeme si naplánovat dovolenou tak, aby nám vyšlo správné počasí. Nebo s pomocí věšteb můžeme být úspěšní v práci – poznáme tak, kdy máme předložit nějaký návrh a kdy naopak je lepší to nedělat. Každý jsme zažili situaci, ve které bychom se nikdy neocitli, kdybychom věděli, jak to dopadne,“ pokračuje psychotronik.
Umění věštit prošlo dlouhým vývojem a mnoha podobami. Na DVD, jehož délka je 85 minut, nalezneme mnoho inspirací pro praktickou věštbu, seznámíme se s různými pomůckami, které k věštění slouží. Uslyšíme i varování a doporučení jak s věštěním zacházet, abychom si zachovali zdravý rozum a intelekt.

Dům vztahů – Umění lásky, vztahů a sexu
DVD, jehož délka je 55 minut, je plné praktických zkušeností a nových pohledů na vztahy, lásku i sex. „Odhalíte díky němu síly, které vás ovládají ve vztazích. Ty jsou nejsložitější věcí na světě – na vztah jsou totiž vždy potřeba dva. Partnerství je dar a nelze je koupit, vyloudit či vynutit,“ tvrdí Bradley.
Partnerské a rodinné vztahy, podobně jako vztahy k předmětům, vytváří naše prožitky od dětství až po současnost. Ovlivňují tak zásadním způsobem vnímání světa. Naučit se umění lásky, vztahů a sexu znamená nalézt nezávislost a objevit schopnosti, které ozdraví značnou část našeho prožívání. Cílem DVD je probudit inspiraci a odvahu pohlédnout na vztahy z jiných úhlů. Podívat se i na to, co považujeme za úchylky, nebo nedostatky. Chceme-li totiž otevřeně a svobodně žít, musíme se zbavit předsudků a vybavit se porozuměním. Umět se vyrovnávat s novými informacemi i v tak složitých a někdy bolestivých okolnostech, jakými jsou vztahy. „Díky DVD můžeme porozumět energiím vztahů a odhalit skrytou magii lásky. Pokud se nám podaří oprostit se od přirozeného posuzování a hodnocení, nalezneme nový prostor přirozené sebelásky a odvahy,“ dodává autor.

Laboratoř zdraví – Umění léčit
Prostřednictvím DVD, jehož délka je 85 minut, nás Bradley přesvědčí, že každý může být sám sobě nejlepším léčitelem. Pomocí jeho metody dokážeme urychlit klasickou léčbu a zároveň předcházet zdravotním problémům. Cílem sebeléčby a prevence je poznání našeho těla a mysli, abychom se ve zdraví a soběstačnosti dožili vysokého věku.
Na DVD projdeme postupně celý organismus od hlavy k patě, poznáme, jak diagnostikovat pomocí anatomických obrázků a jak hledat způsoby léčby. Pomůže nám unikátní princip baněk, jež v představě naplníme kapalinami podle dotazovaného problému. Tak můžeme mj. zjistit, které vitamíny či stopové prvky nám chybí a co způsobuje v těle jejich nedostatek. V neposlední řadě se dozvíme, jak si tyto vitamíny a minerály můžeme doplnit a v jakých potravinách je najdeme.
Schopnost léčit je krásné a vrcholné umění, v němž se spojuje ovládnutí věštby, porozumění přírodním zákonitostem a znalost lidské duše. Dotýkáme se nejhlubších zdrojů života, příroda nám odkrývá svá tajemství a zázrak zrození i obnovy nám bude pomáhat v práci pro druhé.

Galerie iluzí – Umění sebepoznání & virtuální dům
Hlavním cílem DVD o délce 80 minut je odhalení kořenů obtíží v našem životě. Dojdeme si pro pomoc do Virtuálního domu, kterým nás Bradley provede. S použitím unikátní metody a trochy úsilí tak odhalíme své problémy i s možností nápravy.
Představme si, že naše vzpomínky, vjemy, pocity a mentální stavy bydlí v domě v přidělených místnostech. Stejně jako lidé mají jméno a adresu, můžeme je znovu navštívit a vzpomenout si tak i na věci, o nichž jsme si mysleli, že jsme na ně už dávno zapomněli. Ve virtuálním domě budeme průvodci sami sobě a na pomoc dostaneme dva mentální nástroje – zrcadlo a truhlici, kam si budeme schovávat vše potřebné. Poznáme i takové vzpomínky, jako je okamžik početí, prenatální vývoj, rané dětství i veškeré okamžiky, kdy se v nás „něco“ změnilo.
Cílem putování domem vzpomínek je poznat minulost a zbavit se bloků, jež zabraňují plnému rozvoji našich schopností. Naše minulost je to, co nás utvářelo, a je to tedy náš nejsilnější zdroj síly, ale i schopností, díky kterým náš život dokážeme přivést ke spokojenosti a štěstí. Až poznáme, co je v naší minulosti iluze a co pravda, otevřou se nám poslední dveře domu, nový prostor za nimi a nové možnosti.

Lexikon moderní psychotroniky už známe. A teď už jen důležitá informace na závěr – pro čtenáře našeho webu platí do 30. září 2012 sleva 40 % na všechny díly Lexikonu moderní psychotroniky (běžná cena jednoho kusu DVD je 349 Kč, se slevou jen 209 Kč)! Přičemž poštovné a balné je zdarma již od 3 jakýchkoliv DVD. Při objednávce na www.kodava.cz uveďte kód: TOPVIPCZ, nebo volejte na telefonní číslo 602 460 602.

Foto – www.kodava.cz