Stáhněte si zdarma audioknížky Supraphonu

Na ústech roušky, do uší audioknižní kousky! Chvályhodný krok Supraphonu, který až do odvolání nabídne každý týden několik audioknih ke stažení zdarma! V době vyhlášení nouzového stavu s omezením pohybu obyvatel přichází vydavatelství Supraphon ze speciální nabídkou, kterou pod heslem »Radost z poslechu« chce přispět k optimističtější atmosféře v domácích karanténách.

Každý týden na webu Supraphonline.cz nabídne ke stažení několik audioknih zdarma. Vybrané nahrávky patří do zlatého fondu Supraphonu a přináší v podání těch nejlepších herců příběhy plné dobrodružství, statečnosti, lásky a naděje, která nikdy neumírá!

V první kolekci přinášející zábavu a rozptýlení pro cerou rodinu posluchači naleznou:

– Neodolatelný anglický humor v románu spisovatele Jerome Klapky Jerome TŘI MUŽI VE ČLUNU v kongeniálním podání proslulého Miroslava Horníčka.

– Legendární dobrodružství Karla Maye VINNETOU, jež ve skvělé audio dramatizaci mistrovsky rozehráli Boris Rösner, Petr Kostka, Rudolf Hrušínský a Radoslav Brzobohatý.

– Příběh nejslavnějšího trosečníka všech dob v románu Daniela Defoa ROBINSON CRUSOE s vynikajícím hereckým ztvárněním Jiřího Adamíry, Jaroslava Kepky, Ladislava Peška a Martina Růžka.

POHÁDKY Boženy Němcové a Karla Jaromíra Erbena. Čtyřalbum obsahuje perly pro děti nejmladší (O Budulínkovi, O Červené Karkulce, O perníkové chaloupce), humorné pohádky pro mladší školáky (Čert a Káča, Kmotr Matěj, Jak se Honzík učil latinsky) i velkou dramatizaci pohádky O bílém hadu, která má šanci zaujmout i dospělé posluchače.

Nastavte uši, stáhněte zdarma a poslouchejte čtyři skvělé audioknihy!

► https://www.supraphonline.cz/special/radost-z-poslechu

 

Tato akce platí až do odvolání

 

#RADOSTZPOSLECHU

www.supraphon.cz

www.supraphonline.cz

www.facebook.com/Supraphon

www.instagram.com/supraphon

 

Foto: Supraphon