Štáfek o ženě Krause: Ivanka byla skvělá! Máme tam tak třicetivteřinový koitus

Hostem televizní Show Jana Krause byl herec, scenárista a režisér Jakub Štáfek, který má ze sebou nejen několik seriálových rolí třeba v »novácké« Ulici, ale i řadu sportovních úspěchů – jako bojovník smíšených bojových umění MMA.

Aktuálně ale triumfuje jako režisér a producent kasovního filmového trháku Vyšehrad, který navazuje na oblíbený internetový seriál a ve kterém ztvárňuje hlavní roli fotbalisty Juliuse Lavického. „Myslím, že ten seriál byl o dost přísnější, taky jsme byli mladší a rozdováděnější, teď jsme nějak dospěli, tak to má i nějakou hloubku,“ říká k filmu, který vyniká extrémním humorem a ve kterém si s ním zahrála milostnou scénu i žena Jana Krause. „Byla to malá role, ale zásadní. Ivanka byla skvělá!“ pochvaluje si Jakub a dodává: „Máme tam tak třicetivteřinový koitus.“

Ve filmu se ale objeví i další špičkoví herci a dokonce také několik fotbalistů. „Tomáš Rosický hrál asi nejlíp,“ hodnotí režisér a zve moderátora velice srdečně do kina: „Běžte, je to taková zábava, vezměte rodinku a vyražte!“ nechce prozrazovat více.

Foto: TV Prima