Spokojená maminka Tereza Bebarová se vrací zpět do Ulice

Už dnes se diváci nejsledovanějšího denního seriálu Ulice mohou těšit na návrat postavy Světlany Nyklové v podání herečky Terezy Bebarové. Světlana po dobu Tereziny mateřské pobývala v rodném Rusku s přítelem Pavlem Millerem (Jan Teplý ml.) a nyní se z velkého světa vrací.


A jak se podle její představitelky postava Světlany Nyklové změnila? „V Rusku se pohybovala v jiné společnosti, jinak se oblékala a vydělávala víc peněz. To vše ji poznamenalo, ale v jádru zůstává taková, jakou ji mají diváci rádi. A češtinu naštěstí nezapomněla, i když ruský přízvuk bude o něco silnější,“ prozradila Tereza.
Tereza Bebarová si s dcerou Klaudií užívala celý rok natáčecího volna, teď se ale vrací před kamery: „Do Ulice se vracím moc ráda, protože tam je pořád stejně skvělá atmosféra, jako když jsem se s ní loučila. Těší mě, že se opět setkávám s Vaškem Svobodou, Jarkou Obermaierovou a dalšími kolegy. Navíc mi všichni ve štábu vycházejí vstříc a přizpůsobují mi natáčení, za což jsem jim vděčná,“ přiznala herečka.


A jak se jí daří skloubit práci s mateřstvím? „Když se člověk naučí dobře organizovat čas a má dobré zázemí, není to problém. Já mám naštěstí obojí, takže to zvládám dobře. Když natáčím, Klaudii hlídá chůva. Navíc partner pracuje z domova, tak také pomůže, když je potřeba. Myslím, že je zdravé občas vyměnit domácnost za ateliér, o to raději se za Klaudinkou vracím domů a náš společný čas si užívám mnohem intenzivněji,“ prozradila spokojená maminka, která přiznává, že jí dcera Klaudie obrátila život naruby.


„Jako bezdětná jsem si myslela, že s dítětem přijdu o veškerý soukromý i pracovní život. Teď vím, že kromě spánku mi Klaudie nevzala vůbec nic, právě naopak. Mateřství je velký dar a já si ho užívám,“ dodala herečka, které se po narození dcery nabídky jen hrnou. Také se pochlubila, že jí dcera dělá velkou radost: „Je šikovná, chodí, krásně mluví a asi bude i hudebně nadaná, je vidět, že má rytmus v těle,“ řekla na závěr pyšně Tereza.
Tereza Bebarová alias Světlana Nyklová se objeví v Ulici už dnes 20. září v 18.30 hodin.


Foto: TV Nova