Spálený, Ulrychovi a Mládek vyrážejí za diváky

Pražské Divadlo Broadway hostí v březnu po covidové odmlce hned trojici koncertů jedinečných muzikantů. Šňůru hudebních stálic zahájí 10. března Petr Spálený, následovat ho 16. března budou sourozenci Hana a Petr Ulrychovi a nevšední show plnou vzpomínek uzavře 23. března legendární Ivan Mládek.

Hvězdná jména, kterým patří česká hudební scéna. I tak by se dali připomenout slavní muzikanti jako Petr Spálený, sourozenci Ulrychovi nebo Ivan Mládek. České legendy se i přes svůj vysoký věk a komplikovanou situaci s pandemií covid-19 rozhodly vystoupit před diváky. A koncert to nebude ledajaký. Návštěvníci se mohou těšit na krásné prostředí divadla Broadway, dokonalou akustiku i nabitý zábavný program plný nejznámějších českých hitů.

Petr Spálený přivítá fanoušky svými největšími šlágry

Sérii unikátních hudebních eventů odstartuje muzikant se sametovým hlasem, skladatel a kytarista Petr Spálený, který vzhledem ke dvěma závažným operacím dlouho nevystupoval. Diváci si tak po delší pauze mohou poslechnout notoricky známé skladby jako Plakalo bejby, Kdybych já byl kovářem nebo Až mě andělé, a to za doprovodu tradičního Apollo bandu. Nebude chybět ani hvězda Semaforu a jeho životní partnerka Miluška Voborníková.

Věhlasné známé hity i úplně nová tvorba dua Ulrychových

Jako druhá v pořadí své pěvecké umění představí nezapomenutelná dvojice Hana a Petr Ulrychovi. Úspěšní hudební sourozenci mají za sebou téměř 60 let společného zpívání, a tak není divu, že si za tu dobu získali fanoušky napříč generacemi. Jejich společná skupina Javory spolu s bigbítovou odnoží Javory Beat předvedou na pódiu divadla Broadway neopakovatelný zážitek ve formě starých beatových pecek, ale i nových melodičtějších písní.

Bonbonkem na závěr bude Ivan Mládek a jeho Banjo Band

Kdo by neznal svérázného Ivana Mládka a jeho věrný hudební nástroj, se kterým už přes šedesát let brázdí jedno české město za druhým? Oblíbený muzikant, moderátor, bavič, textař, skladatel i komik, který v únoru oslaví kulaté osmdesáté narozeniny, se tentokrát po boku své skupiny Banjdo Band vydává do víru metropole. Skladatel více než šesti stovek chytlavých písní, z nichž ty nejznámější jako Jožin z bažin, Linda nebo Prachovské skály doslova zlidověly, nechá diváky nahlédnout pod pokličku své celoživotní tvorby.

Organizátoři upozorňují, že událost proběhne dle aktuálně platných nařízení vlády ČR proti šíření covid-19.

 

Foto: Divadlo Broadway