Sokol a Pavlásek na cestě kolem světa trpěli zdravotními potížemi!

Už v pondělí 31. srpna odstartuje na Prima Cool zbrusu nová cestovatelská série Cesta kolem světa s Ondřejem Sokolem a Lukášem Pavláskem. Herecké duo častokrát odmítalo plnit úkoly režiséra Dana Svátka, který nápad dát Sokola s Pavláskem dohromady označil za masochistický.

Ondřej Sokol uznává, že to pro režiséra bylo náročné. „Je pravda, že mně i Lukášovi záleží na tom, jak vypadá výsledek a že často odmlouváme a nechtěli jsme režisérovi vyjít vstříc. Lukáš se třeba nechtěl koupat v laguně plné krokodýlů. To odmítl a vypověděl hereckou poslušnost. Já jsem zase odmítal pronést přes mexicko-americkou hranici takovej pás, kterej vypadal, jakože něco pašuju. Danovi to přišlo jako strašně vtipnej nápad a říkal, že bychom těm dvoumetrovejm policajtům se psama řekli, že je to natáčení a legrace, ale nám se do toho nechtělo. Ani jsme nechtěli jít za saudským šejkem a projít kolem jeho ochranky bez ohlášení. Prostě jsme často odmlouvali a Danovy výborný nápady odmítali.“

Herecké duo nalétalo přibližně sto dvacet pět tisíc kilometrů a navštívilo kolem třiceti destinací. To se podepsalo na jejich zdravotním stavu. „Lítali jsme opravdu hodně, včetně dálkových letů. S Lukášem jsme pak skončili v takové insomnii. Měli jsme tak rozhozenej biorytmus, že se nám chtělo prakticky pořád jen spát a nemohli jsme. Thajsko už si moc nepamatuju. Jen vím, že mi bylo hodně zle. Byl to opravdu experiment i se zdravím a jsme rádi, že jsme to přežili,“ říká Ondřej Sokol.

Cestu kolem světa s Ondřejem Sokolem a Lukášem Pavláskem sledujte od pondělí 31. srpna ve 20.15 hodin na Prima Cool.

Foto: TV Prima