Sofian Medjmedj má novou desku s Miraiem, Mišíkem a Farnou

Jméno Sofiana Medjmedje se postupně usazuje na české hudební scéně, stal se jedním z nejvyhledávanějších a nejpopulárnějších mladých talentů. Právě přichází se svým druhým albem, který nazval Projekt 23. Překvapuje žánrovou pestrostí a různorodým výběrem hostů. Sofian se spojil se zpěváky Miraiem Navrátilem, Adamem Mišíkem, ale i rappery Hasanem či Blakem. Překvapením pro fanoušky bude společná skladba s Ewou Farnou a Benem Cristovao nebo vzkaz od jeho maminky. Deska vyšla 19. října a již nyní ji Sofian Medjmedj představuje live na svém turné po ČR. Obě pražské zastávky v Roxy jsou již vyprodané. Zároveň naděluje časosběrný videoklip k Wasted se záběry z posledních tří let, který vznikl v produkci Butterfly Kids.

Album, za jehož texty stojí především sám Sofian, obsahuje celkem 12 rozmanitých skladeb. Nabízí současný sound, který vznikl ve spolupráci hned s několika talentovanými producenty – Reginald, Enthic, Lukáš Chromek, Under My Pillow a kytarista Sofianovy kapely David Kandler. Oproti debutu z roku 2021, který se jmenoval jednoduše »19« je Project 23 mnohem pozitivnější. Baladicky laděné písně z minulé desky nahradily tracky s rapovým nádechem nebo energicky vajbujícími melodiemi.

„Původně jsem měl v plánu vydat EP jako projekt o čtyřech singlech různých žánrů s různými hosty. Nakonec nás všechny proces a vytváření EP natolik bavil, že z původních čtyř tracků jich vzniklo dvanáct. A deska byla na světě. Najdete na ni i písničky ze šuplíku, které jsou čtyři roky staré. Z dob, kdy tohle všechno kolem mně, bylo na začátku. Je plná různých emocí, žánrů a skvělých featů. Doufám, že si lidi její poslech užijou a předá jim přesně ty emoce, které cítím já,“ láká Sofian Medjmedj.

Na desce se objevují již vydané úspěšné featy jako letní hit Slzy s Benem Cristovao (téměř 4 miliony zhlédnutí na YouTube a téměř 6 milionů streamů na Spotify), Mary Jane s hostujícím Adamem Mišíkem, rappová novinka OMG s Blakem, ale i několik dosud nevydaných skladeb. Díky Sofianovi se v písni Wassup spojila i Ewa Farna a Ben Cristovao.

Jak se patří k uvedení nového počinu, Sofian již vyrazil na koncertní turné po ČR a desku představuje také živě. Aktuální koncerty prezentuje na svých sociálních sítích. Vstupenky jsou již v prodeji a je možné je zakoupit zde.

Instagram: https://www.instagram.com/sofianmedjmedj/

 

TikTok: https://www.tiktok.com/@sofianmedjmedj

 

Facebook:  https://www.facebook.com/sofianmedjmedjofficial/

 

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC4ysahuClHsa_ty7Gg-acCw

 

Spotify: https://sptfy.be/3cwop

 

O Sofianovi:

Zpěvák a songwriter Sofian Medjmedj je často označován za naději českého popu. Za dobu svého fungování projevil nejen svůj pěvecký talent, ale i autorskou sílu a postupně se vypracoval do pozice, kdy patří k nejvyhledávanějším a zároveň nejstreamovanějším mladým umělcům české scény. Jeho hudba se pohybuje na pomezí popu, r´n´b a rapu. Do textů prolíná své osobní prožitky, avšak vyhýbá se patosu. Za svou tvorbu získal ocenění v hudebních cenách Evropy 2 v kategorii Objev. Sofian má dar podmanit si publikum, jeho živá vystoupení v doprovodu kapely jsou energická a strhující.

Jeho talentu si všimla i řada známých umělců jako Ewa Farna, Orion, Paulie Garand, Adam Mišík a další, kteří ho oslovili ke spolupráci.

 

Foto: Wisemusic / Šárka Chomoutová