Slovenka Emma Drobná chce zaútočit na Čechy!

Zpěvačka Emma Drobná si dala s debutovým albem načas. Půdu pro něj si ovšem připravila důkladně: skladby Smile a Words se staly rádiovými hity a sbírají vysoká čísla i na internetu. Očekávaný debut You Should Know vyjde tento pátek, 3. listopadu.

Emma Drobna

Svoje debutové studiové album natočila Emma Drobná ve spolupráci s produkčním týmem Creative Music House (např. Tina, Richard Müller, Debbi, Misha). Nechybějí na něm samozřejmě hity Smile a Words, které letos výrazně zasáhly do rozhlasových hitparád, když se druhý jmenovaný opakovaně stal nejhranější skladbou ve slovenském éteru. Emma Drobná je výhradní autorkou textů, na jednom, pro jediný duet na albu, se podílel Štěpán Urban, který se zpěvačkou píseň nazpíval. Autory hudby jsou Peter Graus a Tomáš Zubák z CMH, Adrián Líška, Oliver Žilák a Štěpán Urban.

Na Slovensku září Emma Drobná jako skutečná hvězda, v Čechách se díky úspěchu singlů vrací vzpomínky na její nezapomenutelné výkony v SuperStar.

booklet.indd

Kdo je Emma Drobná?

Emma Drobná, rodačka z Nového Města nad Váhom, se do povědomí veřejnosti dostala díky svojí účasti a vítězství v poslední řadě soutěže Česko-Slovenská SuperStar. Porotu i diváky a posluchače upoutala jedinečným zabarvením hlasu, technickou vyspělostí a sympatickým vystupováním. Krátce po soutěži vyšlo album s původním autentickým záznamem jejích živých vystoupení ze semifinále, finálových kol a Superfinále bez jakýchkoli střihů a playbacků.

Podívejde se na klip Words zde:

https://youtu.be/92w9r0puvl0

Tracklist:

1. On My Own

2. Smile

3. Sadie

4. Try

5. Lights Down

6. She

7. Words

8. Cold

9. What Have We Done feat. Štěpán Urban

10. Remember

11. Keby

12. Smile – remix

Foto: Warner Music