Skupina No Name naděluje k Vánocům už tento pátek

Slovenská kapela No Name, čerstvě desetinásobní Slavíci bez hranic, připravili pro své fanoušky speciální vánoční dárek. Tento pátek vyjde souhrn celé jejich tvorby: box 10 CD + 2 DVD nazvaný No Name 1998 – 2018.

No Name

Dvanáctidiskový komplet obsahuje všechna řadová alba a nejvýznamnější DVD skupiny. Jednak Live in Prague z roku 2006, kdy se No Name koncertem v O2 Aréně definitivně zařadili mezi hudební stálice bývalého Československa. A dále 20 rokov No Name z vyprodaného Fóra Karlín, které je vůbec prvním záznamem narozeninových oslav kapely a vychází také jako audio na CD.

Dvě dekády na scéně považují No Name za náročné, ale nádherné období: „S kolegami z kapely sa snažíme byť na seba nároční, mnohokrát sme si povzdychli, že naše skúšanie pripomína viac drezúru ako rock and roll, no každý ďalší koncert naznačuje, že to robíme správne,“ komentuje fungování kapely Igor Timko.

krabica_20-rokov-pack_NN_FIN_print

Skupina No Name už přes dvacet let sklízí úspěchy doma i za hranicemi Slovenska. Patří k nejúspěšnějším česko-slovenským skupinám, o čemž svědčí i skutečnost, že jsou desetinásobnými držiteli ocenění Slavík bez hranic v anketě popularity Český slavík.

No Name hrají v sestavě:

Igor Timko – zpěv

Dušan Timko – kytara

Ivan Timko – bicí

Roman Timko – kytara

Vilo Gutray – basa

Zoli Šallai – klávesy

No Name 1998 – 2018

CD:

No Name

Počkám si na zázrak

Oslávme si život

Slová do tmy

Čím to je ?!

V rovnováhe

Nový album

S láskou

Karel Gott & No Name Kto dokáže…

20 rokov No Name

DVD:

Live in Prague 2006

20 rokov No Name

Podívejte se zde na klip Karel Gott & No Name – Kto dokáže:

https://youtu.be/J-aYVwRexd4

Více infa: http://www.no-name.sk

Facebook: https://www.facebook.com/noname.sk/

Foto: Archiv No Name