Skupina Maxíci a Daniel Nekonečný pokřtili Prázdninové reggae

Pestrobarevné kostýmy, zlaté vystřelovací konfety, mini ohňostroj a především pozitivně laděné písně zaplavily pražský klub Golden WingZ. Konala se tam totiž Podzimní párty ALL TV, jejímiž hlavními hvězdami byl král Slunce a rozkoší, zpěvák Daniel Nekonečný a tříčlenná skupina Maxíci v čele s Pavlem Kyklopem Vohnoutem, bývalým lídrem kdysi populární skupiny Maxim Turbulenc.

dan-nekonecny-petr-panocha
Maxíci, kteří mají v repertoáru značně chytlavé – původní i převzaté – písně, před časem vyzvali »specialistu na léčivé afrodiziakální umění« Daniela Nekonečného, aby s nimi nazpíval veselou a doslova a do písmene nakažlivou píseň Prázdninové reggae. Ta se vydařila, a tak k ní chlapci natočili i videoklip, v němž se to hemží bláznivými scénkami, exotikou i sexy tanečnicemi. A právě toto veselé a optimistické dílko pokřtili v klubu Golden WingZ.

maxici-v-golden-wingz
Výsledek nadchnul nejen návštěvníky párty, ale také kmotry videoklipu. Těmi se stali italský zpěvák a otec nedávno narozeného syna Sebastiana Davide Mattioli, atraktivní spisovatelka Tereza Čiháková a moderátor a spisovatel Richard Sacher, který celý večer uváděl. Protagonisty večera přišli podpořit rovněž herec Ivan Vyskočil s přítelkyní Romanou a interpret písní Freddieho Mercuryho Peter Paul Pačut.

davide-mattioli-spisovatelka-tereza-cihakova-a-moderator-richard-sacher
Největší pozornost na sebe samozřejmě strhnul Daniel Nekonečný, k čemuž mu – kromě excentrického mluveného projevu – dopomohly již zmíněné konfety a ohňové fontány v kombinaci se zlatým kostýmem a třpytivým líčením. O moc pozadu ovšem nezůstali ani Maxíci, kteří taktéž vsadili na barevně výrazné oblečení a nejrůznější doplňky. Jejich hudební vystoupení pak roztančilo a roztleskalo většinu přítomných dam i mužů! Na své si přišli rovněž milovníci ženské krásy a ručně vyráběných šperků. Výtvory pražské výtvarnice Alexandry Hejlové totiž předvedlo několik modelek.

Podívejte se na klip Prázdninové reggae zde:

Foto: ALL TV