Sexy Koleník jen v trenkách!

Žhavé záběry! Slovenský sex idol Ján Koleník v novém krimiseriálu 1890 na Primě ukazuje své výstavní tělo. Ve svých osmatřiceti letech má pořád parádní svaly. Téměř dvoumetrového svalovce hned v první scéně seriálu uvidíte jen v trenkách a zpoceného!

1890- 1

Jeho tělo moc zahalené není. Je totiž jen v bílých trenýrkách, a aby byl ještě více přitažlivý, zapracuje maskérka. Ta mu na holé hrudi pomocí rozprašovače vykouzlí sexy orosení. Považuje se za sexuální symbol i on sám? „Jsem herec a lichotí mi, když mě někdo pochválí,“ směje se Koleník.

1890- 2

Herecký idol dobře ví, že výstavní tělo není zadarmo. Jak si své svaly pěstuje? „V mém věku se už lidé hrbí, zaoblují a pohybový aparát ochabuje, proto je nutné na sobě pracovat. Já preferuji takový pohyb, na který mám čas mezi prací. Vyzkoušel jsem trenérský dozor, po měsíci jsem to ale vzdal. Potřebuji mít své tempo. Když je to žádoucí, dám si poradit – hlavně kvůli správnosti cvičení. Nejlépe se mi ale cvičí samotnému a s dobrou hudbou,“ řekl před časem herec.

1890- 3

Ján Koleník hraje mladého, přesto již svými moderními vyšetřovatelskými metodami a úspěchy proslaveného detektiva Jánoše Martona. Ten přijíždí z Pešti na zámek Betliar řešit tajemnou brutální vraždu služky. Inspiroval Jána někdo pro svéráznou postavu detektiva? „Ne, ačkoli mnoho reakcí se shodlo v přirovnání této postavy ke známým televizním detektivům. Ale záměrně jsem tyto notoricky oblíbené postavy nestudoval. Náš detektiv má slabost pro něžné pohlaví, a hlavně je Maďar, což je jedinečný rys pouze pro tuto postavu,“ prozradil.

1890- 4 1890- 5 1890- 6

Foto: TV Prima