Seriál Ulice je zpět! A hned s pořádným nadělením i pozdvižením

Sedmnáctá sezona Ulice odstartovala tento týden v 18:25 hodin prázdninovými díly, jež jsou od samého začátku nabity zajímavými ději. V prvních pěti dnech přinesly spoustu překvapivých zvratů i událost, o níž budou okamžitě mluvit všichni z Ulice. Aby taky ne, když se vlastně tak trochu dotkne všech jejích obyvatel a u některých z nich rozdmýchá docela velké vášně…

Léto je v plném proudu, Ulice působí dojmem vylidnění, ovšem zdání klame. Stále je tu živo a bude ještě víc, jen co se vrátí z prázdnin Bruno (Jaroslav Blažek) a jen co se Jana (Sára Affašová) potká s ním i se svým tátou Vladimírem Pečenkou (Karol Csino). Ten totiž na přání bratrance Feča upořádá v místní hospodě oslavu jeho narozenin, která se pěkně rozjede, k pramalé radosti Mileny Pumrové (Alena Štréblová), jež je obsluhuje a jíž tato společnost není ani trochu po chuti. Ke všemu tento mejdan nezůstane bez následků, byť to na žádnou velkou divočinu zpočátku nevypadá.

Když ráno přijde do práce Šárka (Malvína Pachlová), s hrůzou zjistí, že její kavárna, nacházející se naproti hospodě, je vyrabovaná a zařízení zničené. Léto Šárčiny představitelky je zatím o poznání lepší, přestože si ho Malvína zatím užívá v pracovním tempu: „O letošních prázdninách jsem hodně pracovala, vlastně jsem ještě neměla dovolenou. Nejvíc jsem si letos užila zkoušení a hraní Cyrana z Bergeracu na Divadelním létě pod plzeňským nebem,“ a dodává: „také jsem si vyzkoušela přípravu scény a kostýmů v klipu Kateřiny Bohatové. To byla úplně nová a krásná zkušenost.“ Malvína za sebou Šárčinu nepříjemnou zkušenost s loupeží nemá: „Naštěstí mi nikdo nikdy nic neukradl, a doufám, že to tak i zůstane.“

V Ulici se už brzy rozjede vyšetřování, jež přinese celkem záhy překvapivá odhalení. Přihlásí se totiž svědek, který prý pachatele na vlastní oči viděl… Kdo a co viděl? Kam povede vyšetřování? Co s lidmi dělají předsudky a nesnášenlivost? A jak se právě tahle událost dotkne životů Jany, Bruna, jejího táty, Šárky a dalších obyvatel Ulice, kterým nejsou lhostejné osudy sousedů?

Premiérové díly seriálu Ulice mohou diváci sledovat na TV Nova od 16. srpna opět každý všední den v podvečer od 18:25 hodin a nebo vždy v týdenním předstihu na Voyo.

Foto: TV Nova