Sandra je v Praze! A přivezla s sebou zlaté osmdesátky!

Mahulena Bočanová společně s dalšími VIP vyhrabaly ze skříně staré džíny, trika a celkově se stylizovaly do osmdesátých let. To vše proto, aby v nově otevřeném pražském klubu Café 80’s, co nejlépe přivítali ikonu 80. let – německou zpěvačku Sandru.


Nejen pěvecká ikona, ale i dřívější modla nejednoho muže, přijela po dlouhé době do Prahy pouze proto, aby v tomto jedinečném klubu zazpívala a zahájila tak první velkolepou party. V průběhu večera zazpívala své největší hity jako Everlasting Love, In the Heat of the Night či Maria Magdalena a chvílemi nebyla před halasný jásot, řev a pískot nadšených hostů skoro slyšet. Sandru do Prahy doprovodil její druhý manžel Olaf Menges.


Jakmile Sandra do Café 80’s přijela, obsypaly ji zástupy novinářů a fotografů. Ochranka, která prověřovala každého, kdo se na Sandru jen podíval, dokazovala, že se jedná opravdu o hvězdu první třídy. Zpěvačka se v Praze ubytovala přímo na Staroměstském náměstí. „Jsem velmi ráda, že jsem opěv v Praze, a to tentokrát jen kvůli otevření Cafe 80’s. Prahu jsem vždy považovala za specifické město, kde jsem se vždy cítila skvěle. Dalo by se říci, že jsem v Praze v 80. letech začínala svoji kariéru, a proto si velmi užívám všechny ty vzpomínky a skvělou atmosféru,“ řekla nám nadšeně a plná emocí zpěvačka, která návštěvou Prahy spojila příjemné s užitečným.


Na opening party přijali pozvání, s vidinou dobře se pobavit a možná i zatančit a celkově si večer velmi užít, i české osobnosti jako například Karel Štědrý, Michal David, Jitka Válková, Petra Svoboda, Agáta Prachařová, Monika Leová, Lucie Kovandová či Eliška Bučková. Jakmile do clubu vešli, připadali si všichni, jako by se vrátili zpátky v čase. Při vytváření prostor se postupovalo velmi důkladně a výsledkem je, že 80. léta sálají ze všech koutů. Na tom ale má velký podíl i práce profesionálních DJ’s. „Osmdesátá léta pro mě znamenala posun světového hudebního trendu do nové disco éry. Vznikla obrovská spousta nádherných písní jak ve světě, tak u nás. Tady, v Café 80’s, si připadám, jako bych se vrátil do té doby,“ spokojeně konstatoval král diskoték Michal David.


Role moderátorky se ujala Mahulena Bočanová. „Osmdesátá léta byla nejkrásnější léta mého života a to i přesto, že móda v té době byla příšerná. Ale je pravda, že díky tomu se nikdy nepřestaneme smát nad fotografiemi z té doby,“ vzpomínala Mahulena, která se na tento den perfektně stylizovala do osmdesátek. „Co se týče Sandry, tak tu jsem tenkrát vyloženě »žrala«. Měla jsem dokonce vylepený její plakát v koupelně. S mojí první láskou jsme se kvůli ní často hádali, protože ona se mu hrozně líbila a já na ni žárlila,“ sotva se držela, aby nepropukla v smích Mahulena.


Club Café 80’s je rozdělen na dvě části. V přízemí naleznete cafe – restaurant, kde si můžete vybrat ze široké nabídky občerstvení, v němž vyniká nabídka 15 druhů tataráků, které přímo před vámi připraví špičkoví kuchaři. K tomu vám vždy budou hrát hity 80. let. Suterén ukrývá poklad zlaté éry. Disco Club 80’s je vybaven světelnou podlahou, na které můžete nechat plně propuknout svůj taneční um a dokonale si užít například píseňTime of My Life z Hříšného tance. Z množství nabízených drinků si na baru vybere i ten nejnáročnější host, a když si bude chtít svůj drink vypít pěkně v klidu, může se usadit v pohodlném VIP salonku. Během roku se budou v clubu pořádat různorodé party, diskotéky, ale také koncerty.


„Jsme podnik, který v Praze chyběl a zdaleka není určen jen pro generaci, která v osmdesátých letech vyrůstala. Časy šílené módy, nových trendů, prvních počítačů, videoklipů a dodnes oblíbených hitů, si může přijít připomenout, nebo prostě jen užít naprosto kdokoliv,“ říká manažer podniku Martin Kazbunda.

Foto: www.cafe80.cz