Rozlučka s létem! Nový moderátor Primy do půl těla v Thajsku

Zářivé plavky a snímky do půl těla. Moderátor Velkých zpráv na Primě Matěj Misař posílá záběry z dovolené u moře. Vyrazil s přítelkyní do Thajska.

misar pritelkyne

Na dovolené jsem nebyl dva a půl roku. Na těle a hlavě na hlavě to pomalu začínalo být znát. Únava, náladovost, nechuť, nesoustředěnost. Dovolená přišla za pět minut sedm. Přesně ve správný čas,“ směje se Misař.

Cesta trvala téměř třicet hodin a v Thajsku si užíval hlavně jídlo. Žádné restaurace, obědy i večeře pěkně ve stánku na ulici. Babička co vám tam udělá padthai za pár korun s milionem bylinek. Ta chuť! Tomu se nic nevyrovná. Navíc, ještě jsou na ostrovech místa, kde lze najít krásně bílé, prázdné pláže, anebo jezírko s vodopádem uprostřed džungle,“ zamiloval se do země Matěj.

misar dovolena

Od října moderuje s Gabrielou Laškovou zprávy na Primě a zatím si novou pozici nemůže vynachválit. Gábi je skvělá moderátorka a oba jsme optimisticky laděni, takže když by nastal nějaký přeřek nebo karambol, víme, že se jeden na druhého můžeme spolehnout,“ směje se Misař.

Foto: TV Prima