Řízky a šampaňské! Známý moderátor si užívá žhavý závěr léta v zámeckém parku

Vyrazili na venkovní piknik, dopřávali si smažené řízečky a šampaňské. Moderátor Velkých zpráv na Primě Tomáš Hauptvogel si užívá žhavý závěr léta v zámeckém parku. Se svou manželkou Monikou a téměř čtyřměsíční dcerou Natálkou nafotili něžné snímky.

NIK_9358

Když jsme v únoru na Štiříně oznamovali světu, že čekáme holčičku, už tehdy jsme věděli, že se sem budeme vracet. V zahradě je totiž úplně skvělá energie. Prostě to tu máme rádi,“ směje se moderátor. Tomáš s holkama využil možnost užít si piknik přímo v zámecké zahradě. Jak sám říká, piknikování, je taková rodinná tradice.

NIK_9386

Naší Natálce budou za chvíli čtyři měsíce, venku je nádherně, a tak jsme si společně vyrazili na piknik. S Monikou piknikujeme vždy a všude. Na každé naší cestě jsme si nějakou tu hostinu pod širým nebem užili. Nabídka, udělat si piknik v naší oblíbené zámecké zahradě je nabídka, která se prostě neodmítá. Piknik si užila i Natálie, které se nejdříve líbily všechny stromy a nakonec usnula přímo na trávě, na dece. Několik hodin jsme se tak zabavili v zámeckém parku, ve stínu stromu, debužírovali z piknikového koše dobroty a užili si tak nádherné rodinné popoledne,“ prozradil Tomáš.

NIK_9332

Tento zámecký piknik rozhodně nebude posledním. Tomáš i jeho žena Monika mají jasno. „Příště bereme kamarády a jejich děti a uděláme tu pořádný mejdan,“ směje se Hauptvogel.

Foto: TV Prima / Jiří Koten