Richard Sacher vyměnil knihy za erotiku

Čtenáři knih zpívajícího spisovatele Richarda Sachera očekávali, že jeho jubilejní desátá kniha vyjde letos před Vánoci. Mladý umělec však nedávno šokoval prohlášením, že místo publikace chystá erotickou smršť. Ve dnech 22. – 24. listopadu se totiž v Národním domě na Náměstí Míru v Praze uskuteční první ročník akce s názvem EroticFestival.cz.


Erotický veletrh, který se v minulých letech odehrával na Výstavišti v Holešovicích, se letos konat nebude. To znamená, že EroticFestival.cz bude jedinou akcí svého druhu, jež se v Praze do Vánoc uskuteční. „Naším cílem je nabídnout návštěvníkům mnohem víc než jen deset stánků s erotickými pomůckami. Bude se jednat o třídenní setkání příznivců erotiky a sexu bez rozdílu pohlaví a sexuálního zaměření,“ prozradil novinář, moderátor a zpěvák Richard Sacher, který je jedním z hlavních organizátorů této monstrózní akce.

„Mám na starosti druhý největší sál, tedy Raisův. Od 10 do 20 hodin se tam bude ve čtvrtek, v pátek i v sobotu odehrávat pestrý denní program. Na pódiu se budou střídat účinkující – jednou to bude například Mistr ČR ve stripu, pak zase téměř nahá saxofonistka, poté přijde zazpívat zpěvák, anebo představíme novou sexuální pomůcku. Připraveny jsou i různé ochutnávky, autogramiády, či soutěže o ceny. Kromě toho v sále najdete několik tematizovaných stánků. Některé budou prodejní, jiné ryze prezentační. Návštěvníci si mohou koupit erotickou pralinku, právě vydanou knihu o orgasmu, exkluzivní spodní prádlo, nebo aktuální DVD. Dále si mohou na speciálním stánku objednat privátní striptýz, či masáž od sexy maséra ve spodním prádle. A samozřejmě mohou dle libosti přejít do hlavního sálu, Ladies zóny, anebo třeba do Casting zóny. Připravena je i výstava obrazů s erotickou tematikou. Do konce října budou probíhat jednání s dalšími vystavovateli a prezentátory, stejně tak i s hvězdami erotického byznysu a s celebritami,“ řekl Sacher.


Možná ještě zajímavější bude noční program. Ve čtvrtek od 21 hodin se v Raisově sále uskuteční TinglTangl Night, tedy česká videodiskotéka s velkou travesti show, vystoupeními zpěváků a pánským striptýzem. V pátek se – od 23 hodin – bude v rámci videodiskotéky se současnými hity volit Mistr Erotic Festival, chybět nebude ani strip show, zpěváci a sexy tanečníci.
„Vstupenky na denní program i na noční akce je již nyní možné zakoupit v předprodejích TicketStream, vstupenky na noční programy v Raisově sále lze rovněž hromadně objednat na emailové adrese eroticfestivalcz@seznam.cz. K dostání budou samozřejmě i na místě. Veškeré informace najdete na internetové stránce www.eroticfestival.cz, kterou každý den doplňujeme o řadu novinek,“ dodal Richard Sacher, jenž bude více než polovinu doprovodných akcí moderovat.

Foto: www.eroticfestival.cz , www.ponrepo.cz