Richard Sacher: Silvestra mi zkazily drogy v jídle!

Nepříjemné vzpomínky na nedávného Silvestra má spisovatel, moderátor, zpěvák a astrolog Richard Sacher. Dvě hodiny před půlnocí se mu »zhroutil« mobil a krátce nato skončil pod vlivem drog, které nevědomky požil!

richard_3631
„Vyrazil jsem s přáteli do ulic s tím, že si uděláme turné po restauracích a barech. V prvním podniku strašně táhlo, navíc se mi tam zbláznil mobil, který se pořád dokola restartoval. V druhé restauraci sedělo několik velmi obézních ruských rodin, které jedly vepřo knedlo zelo rukama, a tak jsme dali přednost rockové hospůdce. To jsme však neměli dělat,“ prozradil Richard, který si s několikadenním předstihem předpověděl problém, což se mu i splnilo.

img_9464
„Objednali jsme si pivo na baru, kde bylo zdarma občerstvení pro hosty. Měl jsem chuť na sladké, a tak jsem si dal dva kousky koláče. Měl zvláštní příchuť, ale neřešil jsem to. Několik kousků snědli také dva přátelé. Pak jsme vyrazili na Staroměstské náměstí, kde jsme přivítali Nový rok,“ řekl autor deseti knih.
„Pár minut po půlnoci se mi začala motat hlava, dostal jsem záchvat smíchu a vzápětí jsem ztratil pojem o realitě. Totéž se dělo i oběma přátelům. Kamarád, který jako jediný koláč nejedl, nás zavedl na diskotéku, ale tam jsme byli už totálně mimo. Nebyl jsem schopen ujít dva metry, natož si sundat bundu. Po hodině, kdy jsem jen koukal do zdi, jsem se odebral domů, ani nevím, jak jsem se tam dostal. V tom koláči byla zapečená marihuana,“ dodal Sacher, jenž nedávno natočil společnou píseň s Lucií Vondráčkovou, Petrem Kolářem, Janou Kratochvílovou, Annou Slováčkovou a skupinou Maxíci.

dsc_0214 22-rs 2ss 1-rs

Foto: Lenka Hatašová, archiv Richarda Sachera