Richard Genzer se vrhl na mladou herečku!

V seriálu Ohnivý kuře se objeví nová postava Táni, která se okamžitě dostává do hledáčku chronického holkaře Romana Kohouta (Richard Genzer). Její představitelka, Kristína Svarinská, nám přiznala, že stejně jako její postava i v životě musela řešit nepříjemnou náklonnost mužů.

OK 5

„Musím říct, že jsem asi velký diplomat a snažím se všechno řešit v poklidu, ale samozřejmě, pokud to druhé straně nedochází, tak se taky umím vyjádřit velmi jasně a přímo,“ odpovídá Kristína na otázku, jestli si i v reálu umí poradit s nemravnými návrhy, které v Ohnivým kuřeti dostává jako Táňa od Romana Kohouta. „Hlavně pokud mám pocit, že mě to obtěžuje a otravuje. Už jsem přešla z fáze, kdy jsem měla pocit, že mě všichni musí mít rádi a já musím mít ráda všechny, do toho, kdy je důležité, aby bylo dobře hlavně mně,“ říká s úsměvem drobná herečka, která vyzařuje respekt.

OK 4

Před natáčením přiznala, že seriál moc nesledovala. „Znala jsem ho, ale protože doma nemám televizi, takže se mne tyto programy netýkají. Ale samozřejmě jsem pár dílů viděla,“ směje se herečka.

OK 3

Nejvíce času na natáčení strávila právě s Genzerem a Suchánkem. Ale už v prvních dnech dostala Svarinská na natáčení pořádně do těla, v rámci role si společně s hereckým kolegou Danem Ondráčkem zacvičila zumbu.

OK 6

Foto: TV Prima