Renata Langmannová se svlékla kvůli sprchovým koutům!

Česká Miss 2006 Renata Langmannová o sobě dala po delší době vědět. Do kalendáře německého výrobce designových sprchových koutů odhodila nejen všechen svůj stud, ale i šatstvo! Světu tak předvedla snímky těla, které dosud mohl vidět pouze její partner.


Renata Langmannová se zbavila ostychu a společně s Andreou Verešovou, Jitkou Válkovou, Petrou Svobodou a Mužem roku 2010 Janem Hájkem, nafotila pro kalendář designového výrobce sprchových koutů Hüppe sérii svádivých fotografií, kde předvedla své bezvadné tělo. Focení probíhalo ve speciálně vystavěných sprchových koutech, o které se postarali specialisté Hüppe a punc exkluzivity jim dodaly luxusní obklady firmy ProCeram.


Tělo modelky, o které jsme už dlouho neslyšeli, tak nyní můžou obdivovat všichni. „Kalendář jsem fotila již několikátý. Ale při žádném focení jsem nebyla celou dobu pod proudem vody, byla to zajímavá zkušenost. Výsledná fotografie jsou opravdu výjimečné a mají osobitý charakter,“ uvedla se Renata Langmannová. Autorem snímků je fotograf Jan Tůma.

Foto: Hüppe / Jan Tůma