Prožijte Silvestr s Kamilem Střihavkou a Vymítačem

RockOpera Praha se rozhodla zakončit rok 2017 velkolepě a pro ni nezvyklým způsobem. Dnes, tedy na Silvestra, do 19 hodin si totiž připravila koncertní premiéru nové očekávané rockové opery Vymítač s Kamilem Střihavkou v hlavní roli.

VIZUAL-VYMITAC

Vymeťte koncem roku ze všech koutů ďábly a vstupte s RockOperou Praha do nového roku s čistým štítem. Vymítač bude jedno z nejjiskřivějších až filmově vzletných ale i nejtvrdších a nejtemnějších děl divadla s virtuózními bachovskými prvky. Těšit se můžete na hvězdy RockOpery Praha – kromě Kamila Střihavky uvidíte a uslyšíte Žántí, Viktora Dyka, Pavlu Forest, Honzu Toužimského i mladé nadějné tváře jako Janu Kadeřávkovou se skvělým sólem u taneční tyče či Majdu Tempírovou ovládající growling.

Scénu ve tvaru arény ozvláštní obří loutky i akrobatické a ohnivé prvky. Zároveň se jedná o úplně první rockovou operu RockOpery Praha, která nevychází z žádné konkrétní předlohy, ale je inspirována lidovou pověstí. Scénář i libreto si vzala na starosti Pavla Forest, režii a choreografii fenomén fyzického divadla Irina Andreeva. Po koncertní premiéře je pro návštěvníky připravený velký silvestrovský mejdan.

Foto: RockOpera Praha