Proč Marek Eben zaskakoval za »Bohdalku«?

Pořad doteď sama moderovala. V tomto díle si však role prohodí a stane se hostem svého pořadu. Moderátorem bude excelentní Marek Eben. Do Zrcadla plného překvapení pohlédne lidem milovaná a familiérně přezdívaná »Bohdalka«.

Mnozí netuší, že jako čtyřletá již začínala v němém filmu. Pořad přinese ale také spoustu překvapivých odpovědí na otázky: Jak se naučila dabovat tak nezaměnitelně kreslené postavičky? V jaké hře prošlapala boty? Co má společného s horolezectvím? A jaká kapela patří k jejím nejoblíbenějším?Pepa Vojtek bude prvním hostem, který do studia zavítá. Spojuje je vzájemný obdiv. Pepa prozradí, že ze všech filmových rolí Jiřiny má ale nejradši Křemílka a Vochomůrku. Dalšími hudebními hosty budou Věra Martinová, Vladimír Kerndl a Jitka Zelenková.


František Ringo Čech opravdu nepotřebuje pokládat otázky. Jiřinu Bohdalovou přirovná například k Obamovi nebo Sarkózymu, ale použije spoustu dalších přirovnání. Co ještě řekne? Předá dárek nevhodný pro ženu a ještě dodá: „Známe se od doby, kdy diváci ještě ani nebyli spermie.“ Další herecký kolega František Němec prozradí, jak je těžké se prosadit vedle paní Jiřiny. Scenárista Marek Epstein, který s ní spolupracoval na posledním filmu, doplní, jaká je oblíbená herečka jako kolegyně.


Který speciální host dorazí až ze Stockholmu? V pořadu nemůže chybět nejbližší rodina. Přijde sestra Jaroslava Henzel – pustíme se do zajímavého povídání o výchově, průšvizích, randění, praní se a o tom, jak se ona a Jiřina domlouvaly za totality přes hranice, když sestra emigrovala. Uvítáme neméně výbornou herečku a dceru Simonu Stašovou se svými syny Markem Cicottim a Vojtěchem Stašem. Simona uvede na pravou míru, jaká byla maminka doma, zda měla jako dítě volnost a jakou ostudu jí paní Jiřina provedla na konzervatoři. Vnuci prozradí, jaký je nejoblíbenější recept jejich babičky – vzteklý dort. Sledujte hereckou legendu a naši »Bohdalku« již v pátek 19. října od 20 hodin na Prima family.

Foto: TV Prima