Přišlo na ně jaro! Na rande do kina vyrazili Eva Decastelo i Monika Leová

První máj, lásky čas, sice ještě nenastal, ale všude se to zase páruje. A kde jinde si užít pohodové rande lépe než v přítmí kinosálu, než na slavnostní premiéře filmu Shazam! v kině Imax. Toho využila Eva Decastelo, Bára Mottlová nebo Monika Leová.

Monika Leová

Film Shazam! je akční hraná novinka, která vznikla podle komiksů společnosti DC Comics. Vypráví příběh o tom, jak se z malého kluka může stát ze dne na den superhrdina. A ačkoliv mu je teprve 15, musí najednou zachraňovat svět.

Eva Decastelo vyrazila s celou rodinou

Slavnostní premiéra znovuotevírala zrekonstruované kino Cinema City Flora za účasti českých celebrit. A nechyběla ani samotná postava Shazama! Cosplayer jako by z oka vypadl Zachary Levimu, takže se s ním všichni přítomní hned museli vyfotit. Nemohla chybět raperka Sharlota, Eva Decastelo vytáhla celou rodinku, Michal Dvořák dorazil s manželkou DJ Luccou. Jenom Petr Vojnar vyrazil do kina bez partnera, ale o to víc si to prý užil.

DJ Lucca a Michal vořák

Filmovou novinku s názvem Shazam! můžete shlédnout v multiplexech Cinema City od 4. dubna, a to ve všech formátech 2D, 3D, IMAX, 4DX, Dolby Atmos a VIP Chodov.

Více infa: www.cinemacity.cz

Foto: www.cinemacity.cz