Přijďte se vyfotit s americkým hercem Rickem Worthym

Již tuto sobotu 19. března proběhne od 18 hodin v prodejně Fan Base autogramiáda amerického herce Ricka Worthyho, se kterým se na akci budete moci i vyfotografovat. Vstup na akci je zdarma, ale za autogram americké hvězdy zaplatíte 150 korun a za společnou fotografii 100 korun. Pokud se rozhodnete pro aufogram i fotografii, dostanete slevu a zaplatíte jen 200 korun.


Americký herec Rick Worthy, známý hlavně pro svou roli Cylona číslo 4 v kultovním seriálu Battlestar Galactica, je v Praze. V rámci své návštěvy uspořádá pro fanoušky autogramiádu s focením, která se uskuteční již tuto sobotu 19. března od 18 hodin v prodejně pro filmové a seriálové fanoušky Fan Base (Drahobejlova 36, Praha 9 – Vysočany). Na akci bude možné mimo jiné zakoupit promo fotografie k podpisu.


Do prodejny Fan Base se dostanete jak z Drahobejlovy, tak z Ocelářské ulice. Vchod je ve dvoře. Nejblíže kamenného obchodu je stanice metra B – Českomoravská a tramvajové zastávky Ocelářská (3, 8), U Svobodárny (Divadlo Gong) (15, 19).
Na televizních obrazovkách se s Rickem Worthym můžete setkávat v seriálech Televize Prima a Prima COOL: Castle na zabití, Lovci duchů, Hrdinové, nebo Star trek: Nová generace.

Ceník
Podpis – 150,- Kč
V ceně je podpis na předmět dle vlastního výběru či na přiloženou celobarevnou fotografii.

Fotografie – 100,- Kč
V ceně je digitální fotografie, která vám bude v nejbližších dnech po skončení akce zaslána mailem.

Také můžete využít výhodného balíčku, ve kterém máte podpis i focení dohromady se slevou za 200,- Kč

Rick Worthy
Detroitský rodák Rick Worthy promoval v roce 1990 na University of Michigan, poté se věnoval divadelnímu herectví a pracoval s mnoha prestižními společnostmi. Po přestěhování do Los Angeles se začal soustředit na televizi a film. Mezi jeho nejznámější role patří Cylon číslo 4 v seriálu Battlestar Galactica, hrál Imhotepa v seriálu Hvězdná brána, viděli jsme ho i v různých epizodách seriálů Star Trek: Voyager, Hluboký Vesmír Devět , Nová Generace i Enterprise. Společně s vedlejší rolí ve filmu Star Trek: Insurrection se tak stal jedním z mála herců, kteří měli možnost se objevit téměř ve všech sériích Star Treku, včetně filmu.


Po účinkování v seriálu Battlestar Galactica se Rick objevil také v úspěšných sériích Hrdinové, Castle na zabití nebo Lovci duchů. Mezi jeho filmové projekty patří například filmy Protiúder s Arnoldem Schwarzeneggerem nebo romantický Zatímco jsi spal se Sandrou Bullock v hlavní roli. Rick Worthy oslavil před několika dny 44. narozeniny.

Foto: TV Prima