Poslechněte si, jak Helena Vondráčková poprvé zpívá italsky!

Helena Vondráčková se rozhodla dobýt Itálii! A vybrala si k tomu podporu dvou mužných italských zpěváků, kteří žijí v Česku – Davide Mattioli a Andrea Andrei – s nimiž natočila v italštině známý hit Erose Ramazzottiho Fuoco Del Fuoco!


Helena Vondráčková nazpívala populární italský šlágr na nové album nazvané Insieme 2, na kterém budou mít u nás známí Italové nejen společné písničky, ale i duety s předními českými zpěváky. Italští zpěváci Davide Mattioli a Andrea Andrei žijí v Česku již radu let a už zaznamenali i první společný úspěch, když za svou první společnou desku Insieme, což v překladu znamená »společně«, dostali zlatou desku.


Natáčení netradičního duetu s Helenou Vondráčkovou se uskutečnilo ve studiu skladatele a zpěváka Jarka Šimka. Přestože Helena Vondráčková zpívala italsky poprvé v životě, podle italských zpěváků jí to prý šlo bravurně. „Helena zpívala bomba italsky a má úplně super hlas,“ rozplýval se nad pěveckým výkonem naší nestárnoucí zpěvačky Davide Mattioli, který má na svém kontě už duety s Ilonou Csákovou, Robertem N., Ivetou Bartošovou, Evou Dvořáčkovou z dua Eva a Vašek nebo s Janou Novákovou-Adamcovou. A velké úspěchy zažívá i s Michalem Davidem a italskou zpěvačkou Chiarou Grilli ve formaci DaMiChi jejíž alba jsou u nás zlatá i platinová.


Album Insieme 2 italských zpěváků Davide Mattioliho a Andrea Andreie bude úspěšným pokračováním jejich první společné desky Insieme a vyjde na konci září nejen v České republice, ale také v Itálii, Polsku, Rusku a v Kanadě. Helena Vondráčková se tak spolu se dvěma šarmantními Italy podívá i do světa. „Už 27. května pojedeme s Helenou do italského Torina, kde s jedním známým režisérem natočíme k našemu duetu Fuoco Del Fuoco videoklip,“ přiznává Davide Mattioli (na snímcích vpravo). Davide Mattioli a Andrea Andrei budou od 25. dubna do 2. května hosty ruského pěveckého festivalu v Sant Petěrburgu.

Poslechněte si jak Helena Vondráčková, Davide Mattioli a Andrea Andrei zpívají italský hit Fuoco Del Fuoco:

[audio:025-vondrackova01.mp3]

Foto: www.bmscompany.net