Porotcům SuperStar radila prodavačka ze sexshopu!

Začátek nové série pěvecké show SuperStar bude pořádně pikantní! Na castinzích se před porotou představila jedenadvacetiletá Diana Pechočová, která přiznala, že se živí jako prodavačka v sex shopu! A aby toho nebylo málo, mladá Češka se rozhodla porotcům poradit!

Diana Pechočová
Když do místnosti vstoupila nevinně vypadající dívka v květovaných šatech, nikdo z porotců by neuhodl, čím se mladá soutěžící živí. „Už tři čtvrtě roku žiji v Praze, protože zde pracuji jako prodavačka erotického zboží,“ vyrazila porotcům Palovi Haberovi, Ondřeji Soukupovi, Martě Jandové i Kláře Vytiskové dech. „Mě tato práce baví, nikdy nedělám to, co mě nebaví. Těšila jsem se, že k nám do obchodu přijde i některý z porotců, ale zatím se tam nikdo neukázal,“ prozradila Diana.
„Já už toho mám doma dost,“ vylétlo z úst porotkyně Marty Jandové. Mladá Češka se přesto rozhodla některým z porotců poradit, co by si u ní měli vybrat. „Ondřej Soukup je podle mě na velké »hrátky«, vybral by si nějakou sadu nebo hračku pro partnerku. Palo Habera zase masku na oči, aby nebyl tak nevrlý.“
SuperStar startuje už tuto neděli 30. srpna ve 20.20 hodin na Nově.

Foto: TV Nova

FB_post_chalupari