Pokoříte mistra? Přijďte si změřit síly s Romanem Šebrle

Moderátor Zpráv na Primě olympijský vítěz Roman Šebrle je patronem běhu Prima Run. Na klání už poctivě trénuje a zbývá mu jen pár týdnů. Vypukne to v sobotu 12. května od jedné hodiny odpoledne v pražské Stromovce a závodit s ním může přijít každý.

Roman na startu

Letos přemýšlím, že bych běžel i se svými dětmi, ale ještě nevím,“ směje se Roman Šebrle. Loni s ním na trati byli kolegové z Primy Michal Kavalčík a také Eva Perkausová, se kterou teď moderuje Zprávy. Letos se přidá například Monika Leová a další. Trať pro dospělé je dlouhá pět kilometrů. Romanův osobní rekord je ale čtyřnásobně větší.

roman

Nejvíc jsem uběhl půlmaraton minulý týden, do víc bych asi nešel, protože přeci jen dvacet jedna kilometrů už opravdu hodně a na tom patnáctém kilometru už se to začne lámat,“ prozradil Roman Šebrle s tím, že denně cvičí, běhá a trénuje golf.

Teď také konečně prozradil, jak vznikla jeho nahá fotografie z Alp. Byl jsem v sauně, byly tam krásný panoramata, ty Alpy, tak jsem si řekl, proč se nevyfotit,“ směje Šebrle.

Eva Roman pult

Informace k závodu najdete na: www.prima-run.cz

Foto: TV Prima