Pohublá Konvalinková nakupuje novou garderóbu

Herečka Naďa Konvalinková nyní září v novém sitcomu televize Prima O mé rodině a jiných mrtvolách, jehož poslední dva díly právě natáčí. Skoro každý večer hraje v divadle, ve volných chvílích se učím texty do Violy na hru Stará dáma vaří jed a do Divadla Broadway, kde bude hrát ve Vánočním zázraku. A v hypoxi studiu Snella na Žižkově neustále hubne. Z původních 106 kilogramů má už o víc jak 12 kilo méně a v pase je štíhlejší dokonce o 20 centimetrů!


Mezi příjemné věci spojené s hubnutím patří i nákup nové garderóby. „Na léto jsem si koupila spoustu nových věcí a také jsem si nechala pár věcí zmenšit, protože mám krásné oblečení a bylo mi líto se některých kousků vzdát,“ přiznává populární herečka, která si novou, štíhlejší postavu dala jako dárek k šedesátým narozeninám, které oslavila na jaře.


Myšlenkou, že by měla zhubnout se zabývá skoro celý život, ale doopravdy a naplno ji začala realizovat až v posledním roce. „Teď už opravdu držím to, co držet mám a nemůžu říct, že by šla kila rychle dolů, protože člověk zjistí, že má všemi těmi dietami pošramocený metabolismus. Hlavně že už mi kila nenaskakují nahoru. A já neustupuju od toho, co jsme si na začátku zadali,“ přiznává Naďa Kovalinková, která hubne ve Snelle pomocí hypoxi přístrojů a spolupracuje s nutričními odborníky Kateřinou Cajthamlovou a Petrem Havlíčkem. „Líbí se mi, jak jsou profesionální, poctiví a jak to mají vymyšlené. Ušijí všechno včetně jídelníčku přímo na člověka… Pro mě byla nejvíc zavazující jejich práce, kterou mi věnovali, proto by mě strašně trápilo, kdybych je zklamala a hlavně jsem nechtěla zklamat sama sebe.“


Přestože je nyní Naďa Konvalinková pracovně velmi vytížená a vstává kvůli natáčení sitcomu už v pět hodin ráno a domů se dostane až v noci po divadle, nemá čas na cvičení, ale snaží se dodržovat alespoň jídelníček. „Beru si s sebou zeleninu, protože na natáčení sice dostáváme celodeně jídlo, ale něco z něj nemůžu. Nicméně dodržuji gramáž a jím šestkrát denně, akorát ten pohyb mi nyní chybí. Jediné co stihnu, je si doma deset minut zacvičit, když v pět ráno vstávám. Až natáčení skončí, tak zase ráno od sedmi nebo od osmi hodin zaskočím za svým trenérem Martinem do posilovny a budu cvičit, protože cítím potřebu zpevnit tělo. Do prosince je toho dost, ale pak se zase začnu víc starat o sebe, protože bude sitcom dotočený a zatím žádnou další televizní nebo filmovou nabídku nemám. Takže bych chtěla oddychovat v hypoxi studiu Snella, kde se nejrychleji shazuje bříško, mizí otoky nohou, bolesti kloubů a kyčlí a člověk se moc nenadře,“ plánuje si Naďa Konvalinková.

Foto: www.snella.cz