Podívejte se na podzimní klip Lenny s kapelou Wyfe

Kapela Wyfe vydává singl Babylon, k němuž si na spolupráci přizvali zpěvačku Lenny, mimo jiné držitelku několika hudebních cen Anděl a autorku hitu Hell.o. K singlu představili i klip a zvou na křest své desky Good Times.

„Spojení s Lenny bylo úplně přirozené. Vše do sebe zapadalo úplně samo, Lenka je ohromná profesionálka a ve studiu byla skvělá. Je opravdu inspirativní člověk a myslím, že atmosféře naší kapely dodala zase nový, krásný a hluboký rozměr,“ vysvětluje kytarista a producent kapely Wyfe Martyn Starý.
Klipu ke společné písni obou interpretů se ujal režisér Marek Jarkovský, který stojí za klipy pro umělce jako je například Paulie Garand, ale také za úspěšnými kampaněmi pro Pietro Filipi, Esquire či Preciosu. Klip se natáčel v prostorách funkcionalistické Volmanovy vily v Čelákovicích, která se nově otevírá veřejnosti. V hlavních rolích se objevují herci Agáta Červinková a Tomáš Havlínek. Tento herec si na natáčení klipu odskočil ze zkoušení jedné z nejslavnějších divadelních her historie – Hamlet – v níž ztvární titulní roli a jejíž premiéra se uskuteční již 29. a 30. října v ABC. Tomáš je nejen herec, ale také muzikant. Studoval housle na hudebním gymnáziu a svůj houslový um by měl podle všeho ukázat právě v již zmiňované inscenaci od Williama Shakespeara. „Hamlet je »zpráva« o leckdy zrůdném chování lidského pokolení. A bohužel na to najdeme vždy nějaké připodobnění. Ať jsme ve 14. nebo v 21. století,“ dodává Havlínek.

Kromě singlu také kapela konečně oznamuje termín vydání desky Good Times, jejíž vydání se rozhodla kvůli covidové situaci odložit. Good Times dostala název podle jedné z písní, které na desce budou, a koncertně bude pokřtěna 6. listopadu v pražském Paláci Akropolis. „Deska vyjde na den přesně o jeden rok později, než bylo původní plánované datum. Přijde nám to velice symbolické a doufáme, že tentokrát už na podzim budeme moci objet republiku a představit songy fanouškům naživo,“ dodává zpěvák kapely Marek Kedzior. Právě vydaný singl kromě YouTube lze najít i na všech streamingových platformách včetně Spotify a Apple Music. Deska, stejně, jako píseň Babylon, vychází na labelu X Production s podporou programu OSA partner.

Na klip se můžete podívat zde:

 https://www.youtube.com/watch?v=VYvsj50CAPo

 

Foto: Archiv skupiny Wyfe