Podívejte se na nový klip Vlasty Horvátha

Skladba Kousek mýho já je již třetí skladbou z loňského studiového alba Vlasty Horvátha nazvaného To máme znát, která se dočkala klipové podoby. Výběr této skladby jako třetího videoklipu je pro Vlastu velice osobní. Inspirací k jejímu napsání bylo totiž narození jeho první dcery Lindy.

VLASTA  11932015-07-29
Videoklip této náladě odpovídá. V poetickém prostředí areálu zámku Loučeň, přesněji v Domečku knížete Alexandra, tvůrci dokreslují romantické téma skladby. Žena (česká modelka s exotickým jménem Paola Panizza) oznamuje svému partnerovi (Vlasta Horváth) šťastnou zprávu o tom, že bude otcem. Režie videoklipu se ujal Allan Šubert, který s Vlastou Horváthem spolupracuje již delší dobu.

VLASTA  11932015-07-29
„S Allanem Šubertem jsem spolupracoval již na videoklipech To máme znát a Téma lásky. Má moji důvěru a proto jsem výběr lokace i obsazení nechal plně v jeho kompetenci. S výsledkem jsem naprosto spokojen, v klipu je přesně to, co jsem chtěl jeho prostřednictvím sdělit,“ komentuje výsledek společné práce Vlasta Horváth.
Album To máme znát vyšlo téměř přesně před rokem, v srpnu roku 2014. Obsahuje osm skladeb a obrazovou podobu nyní získává již třetí singl. Starší videoklipy ke skladbám z tohoto alba To máme znát a Téma lásky najdete na oficiálním YouTube kanálu.

VLASTA Horvath Color  11932015-07-29

Na klip se můžete podívat zde:

Vlasta Horváth live:
2. 9. – Beroun – znovuotevření Kulturního domu Plzeňka
12.9. – Berounské letorosty
12.9. – Roudnické vinobraní
19.9. – Orlová
28.9. – Lovosice – Václavská pouť

Foto: www.vlastahorvath.cz

FB_post_chalupari