Podívejte se na nový klip Pekaře. Za dva dny má skoro sto tisíc zhlédnutí!

Písničkář Pekař, který před rokem vydal debutové album a vzápětí za něj zaslouženě získal cenu Objev roku v anketě popularity Český slavík Mattoni, složil novou píseň Vrcholky a pády a dal jí obrazovou podobu. Za pouhé dva dny měl klip na svém kontě bezmála 100.000 zhlédnutí.

Pekar - Vrcholky a pady
„Příběh klipu Vrcholky a pády se začal psát před pár lety, kdy se mi podařilo přemluvit k trvalé spolupráci mého kamaráda a kameramana v jedné osobě, Ondřeje Soukupa. Tak vznikla videa Tančím , Bohyně, Nikola , Za tebou, Letní, Dokud mám pro co dýchat a spousta dalších. Vrcholky a pády jsou průřezem všech těch příběhů a jakýmsi pokorným návratem na všechna místa, kde jsme kdy natáčeli,“ říká k novince Pekař.

Pekař
A kameraman Ondřej Soukup ho doplňuje: „Nejhorší byl návrat na taneční parket. Petr viděl poprvé téměř po roce a půl svoje trenéry a parket, kde prožil dvacet let. Bylo na něm vidět, jak moc mu tanec chybí a jakou cenu muzice obětoval. Nicméně je to člověk s vizí, tak ví co dělá.“ Už teď se Pekař i se svým týmem těší na festivaly a na září, na které má připravenou další novinku.

Podívejte se na klip Vrcholky a pády zde:

Více infa: https://www.facebook.com/petr.stolba.7

Foto: Warner Music