Podívejte se na Noida ve stylu šedesátých let!

Herci z primáckého seriálu se už díky svým rolím ocitli v různých situacích. Tentokrát se Václav Noid Bárta, ale i Martin Kraus, Miroslava Pleštilová či Jiří Dvořák vrátili v čase, a to rovnou do šedesátých let minulého století.

SvB 3
A s nimi se v 60. letech ocitli vlastně všichni, kdo měli s touto scénou něco do činění. Zmíněná pětice se totiž nejen oblékla do dobových kostýmů, ale zatančila na jednu skladbu i krátkou choreografii. A Václav Noid Bárta píseň i odzpíval.
„Poprvé jsem si jako Milánek zazpíval. Šedesátá léta se mi moc líbí, hlavně účesy u žen a líčení, je to moc roztomilé. Twist neumím, i když jsem se o něj v roli snažil. Naštěstí jsem jako zpěvák moc tančit nemusel, ta skupina za mnou to měla mnohem horší,“ vtipkoval Noid.

SvB 20
Martin Kraus přiznal, že neví, jestli je tanec jeho silná stránka, ale prý tancuje rád, obzvlášť v páru. „Twist mi tak moc nešel, ale mám rád hudbu 60. let, je mi bližší než rock nebo pop. Móda té doby se mi taky líbí, byla pestrá a barevná a holky byly načančané a vypadaly jako holky. Já a zpěv? Zpívám taky rád, ale strašně, naštěstí jsem to nemusel předvést,“ smál se Martin Kraus.

SvB 18
„Já jsem spokojený v tomhle životě, žijeme úžasnou dobu, ale možná to ještě nevíme. Šedesátá léta bych chtěl zažít, baví mě všechno z té doby – móda, filmy, literatura a hlavně hudba. Ze současné rád poslouchám funky a černošskou muziku,“ prozradil Pavel Řezníček.

SvB 5
„Tahle scéna byla trochu náročnější, herci se museli naučit taneční choreografii, ale zvládli to tak skvěle, že číslo vypadá jako z nějakého muzikálu na Broadwayi. Herečkám to v dobových kostýmech a hlavně účesech moc slušelo, třeba Mirka Pleštilová vypadala jako z obálky časopisu ze šedesátých let,“ chválil všechny režisér.

Foto: TV Prima

FB_post_chalupari